“Na atomy” nowy albym The POKS

1

Już możecie posłuchać nowego albumu The POKS “Na atomy”. Jest to pierwszy materiał, który zespół planuje pokazać szerszej publiczności.

The Poks to czteroosobowy altrockowy skład założony w 2015 roku przez mieszkańca Siemkowic. W 2016 roku wydali swój debiutancki materiał w formie EP pt. Radocholia. Przez kolejne 2 lata koncertowali po całym kraju, uczęszczając na konkursy, przeglądy studenckie i organizowane eventy. W 2018 roku rozpoczęli pracę nad nowym materiałem.

Płyta „Na Atomy” jest to pierwszy materiał, który zespół planuje pokazać szerszej publiczności. Minialbum składa się z utworów inspirowanych różnymi formami sztuki tj. film, muzyka, malarstwo. Głównym zadaniem warstwy muzycznej jest jak najlepszy sposób zobrazowania opowiadań, jakie zawarte są w poszczególnych utworach. Idea płynąca wprost od członków zespołu to brak informacji o bezpośrednich inspiracjach w celu uszanowania wyobraźni słuchaczy, którzy będą mogli interpretować każdą sekundę materiału na swój sposób.

Charles Floyd – Tytułowy bohater utworu jest symbolem postaci tragicznej, która wraz z obrazem tworzy bezpośrednią koneksję dwóch odległych od siebie czasów. W utworze jest również ukazane przejście pomiędzy „dwoma światami”, a także przemyślenia tytułowego bohatera.

Kup płytę

R e k l a m a
guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
5 miesięcy temu

Czy odsłuchanie tego albumu grozi koronawirusem 🤔