R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat"Na atomy" nowy albym The POKS

„Na atomy” nowy albym The POKS

Już możecie posłuchać nowego albumu The POKS „Na atomy”. Jest to pierwszy materiał, który zespół planuje pokazać szerszej publiczności.

The Poks to czteroosobowy altrockowy skład założony w 2015 roku przez mieszkańca Siemkowic. W 2016 roku wydali swój debiutancki materiał w formie EP pt. Radocholia. Przez kolejne 2 lata koncertowali po całym kraju, uczęszczając na konkursy, przeglądy studenckie i organizowane eventy. W 2018 roku rozpoczęli pracę nad nowym materiałem.

Płyta „Na Atomy” jest to pierwszy materiał, który zespół planuje pokazać szerszej publiczności. Minialbum składa się z utworów inspirowanych różnymi formami sztuki tj. film, muzyka, malarstwo. Głównym zadaniem warstwy muzycznej jest jak najlepszy sposób zobrazowania opowiadań, jakie zawarte są w poszczególnych utworach. Idea płynąca wprost od członków zespołu to brak informacji o bezpośrednich inspiracjach w celu uszanowania wyobraźni słuchaczy, którzy będą mogli interpretować każdą sekundę materiału na swój sposób.

Charles Floyd – Tytułowy bohater utworu jest symbolem postaci tragicznej, która wraz z obrazem tworzy bezpośrednią koneksję dwóch odległych od siebie czasów. W utworze jest również ukazane przejście pomiędzy „dwoma światami”, a także przemyślenia tytułowego bohatera.

Kup płytę

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
3 lat temu

Czy odsłuchanie tego albumu grozi koronawirusem 🤔