R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiat"Nie dla dopalaczy" w Działoszynie

„Nie dla dopalaczy” w Działoszynie

W miniony wtorek  uczniowie szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych z terenu powiatu pajęczańskiego wzięli udział w akcji profilaktycznej „Nie dla dopalaczy”.

Policjanci z Zespołów ds. Nieletnich pajęczańskiej komendy przy współpracy swoich kolegów z komendy z wieluńskiej, władz samorządowych oraz Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych z Pajęczna i Wielunia zorganizowali trzy spotkania w działoszyńskim kinie „Warta” w których uczestniczyło ponad 700 osób.

W ramach spotkania młodzież wysłuchała informacji o skutkach zażywania narkotyków, a w szczególności dopalaczy a następnie obejrzeli spektakl „Sekret” wystawiony przez wieluńską grupę PaT.

Oprócz młodzieży i ich rodziców w spotkaniu wzięli udział również zaproszeni goście m.in.: Pani Hanna Banach Dyrektor Delegatury w Sieradzu Kuratorium Oświaty w Łodzi, mł. insp. Tomasz Jędrzejczyk Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Łodzi, insp. Grzegorz Dzierzkowski Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu oraz nadkom. Adam Stochniałek z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie.

źródło, fot.: KPP Wieluń
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mocarz
Mocarz
7 lat temu

W powiecie jest więcej uzależnionych od marihuany a nie dopalaczy.