„Niewidzialna ręka” w Działoszynie

0

Już po raz kolejny akcja dobroczynna „Niewidzialna ręka” działająca przy Publicznym Przedszkolu nr 1 „Bajka” w Działoszynie,organizuje swój świąteczny przystanek.

Tym razem akcja odbędzie sie on pod hasłem: „Jeśli znasz…jeśli masz… – aniołek na szczęście”. Wolontariusze będą zbierać zarówno informacje o osobach schorowanych,samotnych jak również przyjmować i przekazywać prezenty od darczyńców – staną się na chwilę wysłannikami dobrej nowiny.

Przecież każdy z nas ma coś, co może dać innym. Odkryjmy w sobie radość dzielenia się. Warto spojrzeć na życie własne, jak i otaczających nas bliźnich, z pewnym dystansem i świadomością, że to co dziś mamy, jutro może być już niemożliwą do odzyskania przeszłością.

Jeśli znasz w swoim otoczeniu kogoś,komu chciałbyś sprawić niespodziankę, podarować choćby ze swojej spiżarki pachnący latem, świąteczny kompot, my już zadbamy, aby trafił on pod wskazany adres. Może to właśnie Twój sąsiad czeka na ten gest. Każdy gest, nawet najdrobniejszy może zmienić czyjś świat. Dając radość innym jednocześnie podarujemy radość sobie. Nie pozwólmy u naszych znajomych na luksus ich negatywnych myśli – nawet na jedną złą myśl.

Wszystkich zainteresowanych naszą akcją zapraszamy do współpracy.Wszelkich informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu 506 463 457, startujemy już od 15 grudnia. Prezenty będą roznoszone w godzinach popołudniowych dnia 21 grudnia. Wszyscy darczyncy otrzymają od wolontariuszy aniołka na szczęście.
„Niewidzialna Ręka”pragnie przypomnieć,że cały czas zbierane są plastikowe nakrętki na rehabilitację Oliwki z oddziału integracyjnego przedszkola nr 1 „Bajka” w Działoszynie. Włączyliśmy się również i wspieramy zbiórkę okularów korekcyjnych dla potrzebujących z Kamerunu.

Koryna Krysiak
Poprzedni artykuł„Czad i ogień – obudź czujność”
Następny artykułNiezwykły recital Marcina Januszkiewicza
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments