R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatNieznaczny wzrost liczby zakażeń w powiecie pajęczańskim

Nieznaczny wzrost liczby zakażeń w powiecie pajęczańskim

W ostatnich dniach liczba mieszkańców powiatu pajęczańskiego chorych na COVID-19 nieznacznie wzrosła, jednak utrzymuje się na stałym niskim poziomie.

Jak wynika z komunikatów Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pajęcznie, sytuacja epidemiologiczna w powiecie pajęczańskim wygląda na opanowaną. W okresie od 7 do 13 września liczba potwierdzonych zakażeń COVID-19 oscylowała w zakresie od 0 do 2 przypadków. Kolejny tydzień (14.09-20.09) to już tylko jedno zakażenie.

Liczba mieszkańców powiatu objętych kwarantanną domową stale oscyluje na poziomie 40-50 przypadków. Ubiegły tydzień to także spadek dziennej ilości szczepień. Szczegółowe informacje z ostatnich 14 dni udostępnione przez Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pajęcznie znajdują się poniżej.

R e k l a m a

9 KOMENTARZE

guest
9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wyłącz Media włącz myślenie
Wyłącz Media włącz myślenie
10 miesięcy temu

Skończcie już z tą propagandą Plandemi psychopaci

Czerwony pis
Czerwony pis
10 miesięcy temu

Może być gorzej, szczepienia w powiecie idą bardzo słabo. Lokalny PIS nic w tej sprawie nie robi.

Wyłącz Media włącz myślenie
Wyłącz Media włącz myślenie
odpowiedział na komentarz  Czerwony pis
10 miesięcy temu

Te szczepienia pomogą ci tyle zmarłemu kadzidło za jakiś czas wymyśla sobie nową Plandemie biznesy farmaceutyczne muszą kręcić forsę 💸 💰 na zastraszaniu i ogłupianiu ludzi … swoją drogą ciekawe kto będzie sprzątać te zużyte maseczki które się poniewierają przy ulicach trawnikach rzekach to będzie dopiero katastrofa ekologiczna nie wspomnę o zagrzybieniu płuc przez te szmaty

Elka
Elka
odpowiedział na komentarz  Czerwony pis
10 miesięcy temu

Masz rację, lokalny PIS tylko doi kasę. Ludzi ma na końcu przewodu pokarmowego. To wielka pomyłka, że takich wybrali. Katastrofa.

MarV
MarV
10 miesięcy temu

Ile osób umarło na inne choroby w powiecie pajęczańskim? Macie takie dane? Błazenada

Medycyna to biznes
Medycyna to biznes
odpowiedział na komentarz  MarV
10 miesięcy temu

Niema innych chorób jest tylko Srovid kto kolwiek by nie umarł w akcie zgonu lekarze i tak napiszą Covid liczy się statystyka…. dam ci przykład kolega z pracy opowiadał mi jak u jego znajomego ktoś umarł z przyczyn naturalnych na zawał serca a lekarze dla statystyk i tak wpisali w akcie zgonu Covid… mało tego osoby które umierają z zupełnie innych przypadłości a mają wpisane to teraz wpisują u każdego są chowani w sposób nie ludzki w jakiś workach bez żadnego honoru krótko mówiąc JEŚLI NARÓD SIĘ NIE ZBUNTUJE PRZECIWKO TEJ PSYCHOZIE TO ZAWSZE NIEWOLNICY BĘDĄ CHODZIĆ NA SMYCZY A… Więcej »

konieczdziadostwem
konieczdziadostwem
odpowiedział na komentarz  Medycyna to biznes
10 miesięcy temu

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”. A. Einstein PS. NIE MA piszemy oddzielnie. Może aby ratować honor warto zacząć WRESZCIE się edukować i przestać powtarzać głupoty tzw. „autorytetów” z YT. Skoro piszesz o BUNCIE to podatków nie płacisz mam nadzieję. Denat, o którym piszesz miał robiony test na COVID? Zmarł w szpitalu czy w domu? Wiesz, mam nadzieję, iż objawy ciężkiego COVID mogą imitować zawał serca a nieleczony może być przyczyną takiego zawału? Wykluczyłaś bo kolega Ci powiedział czy dr. Google? Miejskie legendy i teorie spiskowe zawsze łatwiej „sprzedać”.… Więcej »

Corvo Antonio
Corvo Antonio
10 miesięcy temu

Tokałski wydoił gminę tak dobrze że ja o 21 idąc ulicą muszę mieć odpalana latarkę bo są ciemności egipskie. W całej Volsce nie ma takiego syfu jak tu!
Manager z PiSu nie potrafi nic tylko gadać jaki to on jest mądry bo jest burmistrzem a ma tylko jakaś śmieszna szkółkę. Lepiej dajcie tu mini-nuka i później zaaorajcie ten syf👍

Edward
Edward
odpowiedział na komentarz  Corvo Antonio
10 miesięcy temu

No macie teraz managera…, ani światła zaświecić, ani posprzątać, ani inwestycji…
Wszystko w ruinę idzie, szkoły, orlik, ośrodek kultury, kino…