R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatNieznaczny wzrost liczby zakażeń w powiecie pajęczańskim

Nieznaczny wzrost liczby zakażeń w powiecie pajęczańskim

W ostatnich dniach liczba mieszkańców powiatu pajęczańskiego chorych na COVID-19 nieznacznie wzrosła, jednak utrzymuje się na stałym niskim poziomie.

Jak wynika z komunikatów Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pajęcznie, sytuacja epidemiologiczna w powiecie pajęczańskim wygląda na opanowaną. W okresie od 7 do 13 września liczba potwierdzonych zakażeń COVID-19 oscylowała w zakresie od 0 do 2 przypadków. Kolejny tydzień (14.09-20.09) to już tylko jedno zakażenie.

Liczba mieszkańców powiatu objętych kwarantanną domową stale oscyluje na poziomie 40-50 przypadków. Ubiegły tydzień to także spadek dziennej ilości szczepień. Szczegółowe informacje z ostatnich 14 dni udostępnione przez Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pajęcznie znajdują się poniżej.

R e k l a m a

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wyłącz Media włącz myślenie
Wyłącz Media włącz myślenie
2 lat temu

Skończcie już z tą propagandą Plandemi psychopaci

Czerwony pis
Czerwony pis
2 lat temu

Może być gorzej, szczepienia w powiecie idą bardzo słabo. Lokalny PIS nic w tej sprawie nie robi.

Wyłącz Media włącz myślenie
Wyłącz Media włącz myślenie
odpowiedział na komentarz  Czerwony pis
2 lat temu

Te szczepienia pomogą ci tyle zmarłemu kadzidło za jakiś czas wymyśla sobie nową Plandemie biznesy farmaceutyczne muszą kręcić forsę 💸 💰 na zastraszaniu i ogłupianiu ludzi … swoją drogą ciekawe kto będzie sprzątać te zużyte maseczki które się poniewierają przy ulicach trawnikach rzekach to będzie dopiero katastrofa ekologiczna nie wspomnę o zagrzybieniu płuc przez te szmaty

Elka
Elka
odpowiedział na komentarz  Czerwony pis
2 lat temu

Masz rację, lokalny PIS tylko doi kasę. Ludzi ma na końcu przewodu pokarmowego. To wielka pomyłka, że takich wybrali. Katastrofa.

MarV
MarV
2 lat temu

Ile osób umarło na inne choroby w powiecie pajęczańskim? Macie takie dane? Błazenada

Medycyna to biznes
Medycyna to biznes
odpowiedział na komentarz  MarV
2 lat temu

Niema innych chorób jest tylko Srovid kto kolwiek by nie umarł w akcie zgonu lekarze i tak napiszą Covid liczy się statystyka…. dam ci przykład kolega z pracy opowiadał mi jak u jego znajomego ktoś umarł z przyczyn naturalnych na zawał serca a lekarze dla statystyk i tak wpisali w akcie zgonu Covid… mało tego osoby które umierają z zupełnie innych przypadłości a mają wpisane to teraz wpisują u każdego są chowani w sposób nie ludzki w jakiś workach bez żadnego honoru krótko mówiąc JEŚLI NARÓD SIĘ NIE ZBUNTUJE PRZECIWKO TEJ PSYCHOZIE TO ZAWSZE NIEWOLNICY BĘDĄ CHODZIĆ NA SMYCZY A… Więcej »

konieczdziadostwem
konieczdziadostwem
odpowiedział na komentarz  Medycyna to biznes
2 lat temu

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”. A. Einstein PS. NIE MA piszemy oddzielnie. Może aby ratować honor warto zacząć WRESZCIE się edukować i przestać powtarzać głupoty tzw. „autorytetów” z YT. Skoro piszesz o BUNCIE to podatków nie płacisz mam nadzieję. Denat, o którym piszesz miał robiony test na COVID? Zmarł w szpitalu czy w domu? Wiesz, mam nadzieję, iż objawy ciężkiego COVID mogą imitować zawał serca a nieleczony może być przyczyną takiego zawału? Wykluczyłaś bo kolega Ci powiedział czy dr. Google? Miejskie legendy i teorie spiskowe zawsze łatwiej „sprzedać”.… Więcej »

Corvo Antonio
Corvo Antonio
2 lat temu

Tokałski wydoił gminę tak dobrze że ja o 21 idąc ulicą muszę mieć odpalana latarkę bo są ciemności egipskie. W całej Volsce nie ma takiego syfu jak tu!
Manager z PiSu nie potrafi nic tylko gadać jaki to on jest mądry bo jest burmistrzem a ma tylko jakaś śmieszna szkółkę. Lepiej dajcie tu mini-nuka i później zaaorajcie ten syf👍

Edward
Edward
odpowiedział na komentarz  Corvo Antonio
2 lat temu

No macie teraz managera…, ani światła zaświecić, ani posprzątać, ani inwestycji…
Wszystko w ruinę idzie, szkoły, orlik, ośrodek kultury, kino…