R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPomóż Dagmarze wrócić do zdrowia po ciężkim wypadku

Pomóż Dagmarze wrócić do zdrowia po ciężkim wypadku

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że jeden dzień jest w stanie zmienić w naszym życiu wszystko.

Dzień 8 lipca już nigdy nie będzie dla Dagmary i jej bliskich taki sam, bo zawsze pozostanie w myślach to jedno – wspomnienie nieszczęśliwego wypadku. Dagmara wybrała się do przyjaciółki, wybierając swój ulubiony środek transportu – rower. Niestety nigdy nie wróciła z tej wyprawy. Została znaleziona pomiędzy tramwajem, a samochodem. Te kilka sekund dosłownie zrujnowało życie Dagmary i jej rodziny.

Dagmara zawsze była radosna, pełna ciepła i życzliwości dla drugiego człowieka. Największą wartością była i jest dla niej rodzina i przyjaciele. Wolny czas poświęcała na wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół, pielęgnowała swoje pasje: czytanie książek i jazdę na rowerze. Niedawno odkryła kolejną – góry. Dagmara wiodła szczęśliwe życie. Zarówno zawodowe jak i prywatne. Pracowitość i dyscyplina powodowały kolejne awanse. Dagmara wspinała się po szczeblach kariery w jednym z łódzkich banków. Wypadek przerwał okrutnie możliwość realizacji marzeń i planów!

Teraz jedynym marzeniem jest powrót do zdrowia i sprawności. Jedyną szansą powrotu do sprawności jest specjalistyczna i intensywna rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna. Wspólnie możemy pomóc Dagmarze, każda złotówka i każde udostępnienie informacji ma moc. Każdy kto chciałby wspomóc Dagmarę w jej trudnej walce może wpłacić dowolną kwotę na rachunek Fundacja Moc Pomocy 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Dagmara Chyra lub dołączyć do zbiórki internetowej pod adresem https://www.siepomaga.pl/dagmara-chyra

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments