R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPiknik charytatywny „Serduszko dla Oliwii”

Piknik charytatywny „Serduszko dla Oliwii” [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy Działoszyna po raz kolejny pokazali jak wielkie mają serca. Dzięki ofiarności darczyńców udało się zebrać kwotę potrzebną za zakup specjalistycznego wózka dla małej Oliwii.

W piątek 24 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Działoszynie został zorganizowany piknik charytatywny „Serduszko dla Oliwii”. Celem wydarzenia była zbiórka środków finansowych na niezbędny wózek specjalistyczny dla małej Oliwki.

Na odwiedzających festyn czekało wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Była  loteria fantowa, malowanie twarzy, dmuchany zamek, zjeżdżalnie, występy artystyczne dzieci oraz pyszne jedzenie. Impreza była objęta honorowym patronatem burmistrza Działoszyna Rafała Draba. Do udziału w akcji przyłączyli się również druhowie z jednostki OSP Działoszyn, którzy zaprezentowali nowy wóz strażacki jednostki. W pomoc Oliwii włączyła się również szkoła oraz mieszkańcy.

Łącznie podczas festynu oraz organizowanych zbiórek zebrano kwotę ponad trzynastu tysięcy złotych, dzięki czemu Oliwia już wkrótce będzie mogła korzystać ze specjalistycznego wózka.

źródło i fot.: dzialoszyn.pl
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
4 lat temu

Super!!! Działoszyn potrafi 🙂