R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicja odnalazła 56-letnią mieszkankę gminy Pajęczno

Policja odnalazła 56-letnią mieszkankę gminy Pajęczno

Policja odnalazła zaginioną mieszkankę gminy Pajęczno. Poszukiwana Zofia Rygalska wyszła z domu 18 lutego bez pieniędzy i dokumentów. Zaginioną odnaleziono w pustostanie na terenie gminy Rząśnia.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej Zofii Rygalskiej zakończył się w piątek 10 marca w miejscowości Biała-Pęciaki. Kobieta została odnaleziona w miejscowości Biała-Pęciaki na terenie jednego z pustostanów. Zaginiona wyszła z domu 18 lutego 2017 roku bez dokumentów i pieniędzy, nie informując bliskich o miejscu swojego pobytu. Rodzina zgłosiła zaginięcie dopiero 27 lutego 2017 roku.

– Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wraz ze strażakami zaraz po zgłoszeniu dokonali przeszukania pól i lasów biegnących w kierunku miejscowości Kurzna, Barany. Dodatkowo sprawdzono szpitale i przystanki, pustostany oraz wiele miejsc wskazywanych przez osoby mogące mieć wiedzę o miejscu pobytu zaginionej – informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Kobieta przebywała w drewnianym zamkniętym na kłódkę budynku, do którego weszła przez okno. 56-latka w chwili odnalezienia wyglądała na zagubioną, policjanci wezwali do zaginionej pogotowie ratunkowe. Zespół karetki zadecydował o zabraniu kobiety na badania do szpitala.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
obserwator
5 lat temu

Ważne ze się znalazła:)

Paj
Paj
5 lat temu

Wyszła z domu 18go a tak zwana rodzina zgłosiła zaginięcie dopiero 27go nic dziwnego że nic im nie mówiła o miejscu swojego pobytu

Femina
Femina
odpowiedział na komentarz  Paj
5 lat temu

Ale rentę za nią odbierają 😀

xyz
xyz
odpowiedział na komentarz  Paj
5 lat temu

z pewnością mięli nadzieję, że poszła do koleżanki albo kogoś i po kilku dniach wróci, gdy już długo nie wracała zaczęli martwić się jeszcze bardziej i dlatego zgłoszenie było tak późno

pacjęt
pacjęt
5 lat temu

Ta jasne tak się nią interesują

Piotr
Piotr
5 lat temu

dzięki Bogu 😉