R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicja podsumowała akcję "Bezpieczny Weekend"

Policja podsumowała akcję „Bezpieczny Weekend”

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie podsumowała jak przebiegły Święta Wielkanocne na drogach powiatu pajęczańskiego w ramach akcji „Bezpieczny Weekend”.

Jak co roku w Święta Wielkanocne na drogi powiatu pajęczańskiego wyruszyła zwiększona ilość funkcjonariuszy. Policjanci podczas działań „Bezpieczny Weekend” czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Wzmożone kontrole przypadły na okres od 19 do 22 kwietnia. Policjanci zwracali szczególną uwagę na kierujących, którzy łamali przepisy i przekraczali dozwolona prędkość. Funkcjonariusze badali również trzeźwość kierujących.

Na terenie powiatu pajęczańskiego akcja „Bezpieczny Weekend” przebiegła bardzo sprawnie i spokojnie. Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie podczas czterodniowych działań odnotowała 4 niegroźne kolizje, 4 nietrzeźwych uczestników ruchu, 33 przekroczenia prędkości w tym 1 przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym, za które kierujący został ukarany wysokim mandatem, punktami karnymi i utratą prawa jazdy.

źródło: KPP Pajęczno
R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
staśka
staśka
4 lat temu

wesołego alleluja z yanosikiem

Kitek
Kitek
4 lat temu