Urząd Marszałkowski dofinansuje infrastrukturę sportową

3

Urząd Marszałkowski przekaże 260 tysięcy złotych na inwestycje w infrastrukturę sportową na terenie powiatu pajęczańskiego.

Decyzją Zarządu Województwa Łódzkiego pieniądze na inwestycje w infrastrukturę sportową otrzymają trzy obiekty zlokalizowane na terenie powiatu pajęczańskiego.
Kwotą 90 tysięcy złotych zostanie doinwestowana powiatowa pływalnia w Pajęcznie. Gmina Sulmierzyce również pozyskała 90 tysięcy, jednak w jej przypadku pieniądze przeznaczone zostaną na remont boiska piłkarskiego. Nieco mniej, bo 80 tysięcy złotych urząd przekaże do gminy Strzelce Wielkie na przebudowę stadionu sportowego.

Informacją o przyznaniu środków podzielił się na swoim facebooku poseł Paweł Rychlik: – Nie byłoby tych dobrych informacji gdyby nie dobre decyzje Marszałka Grzegorza Schreibera i wsparcia Przewodniczącej Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwony Koperskiej – podsumował parlamentarzysta.

 

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

3
Odpowiedz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
OPooPilkarzykEmigrant Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Emigrant
Emigrant

Cuda roku wyborczego 🙂 A Zawisza nic nie dostała? :)))

Pilkarzyk
Pilkarzyk

To Zawisza jeszcze istnieje ? 😂😂

OPoo
OPoo

Niestety Zawisza już prawie zaorany. Seniorów nie ma a mlodym podobno burmistrz zabrał kasę i ma dać swoim pomagierom tzn. ludziom co robia nowy klub.