Policja podsumowała majowy weekend

1
policja pajęczno

Majowy weekend już za nami. Policjanci z KPP w Pajęcznie czuwali nad bezpieczeństwem podróżnych, prowadząc działania „Bezpieczny majowy weekend 2018”. W tym okresie na drogach powiatu pajęczańskiego doszło do 1 wypadku i 7 kolizji.

Tegoroczne działania “Bezpieczny majowy weekend” trwały, aż 10 dni – od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku. Policjanci czuwali przede wszystkim nad zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach, a w szczególności osób podróżujących wybierających się na wypoczynek. Mundurowi prowadzili wzmożone kontrole na drogach, zwracając szczególną uwagę, czy kierujący poruszali się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Funkcjonariusze kontrolowali również stan trzeźwości kierujących, stan techniczny podjazdów oraz czy wszyscy podróżujący mieli zapięte pasy, a dzieci przewożone były w fotelikach.

W trakcie prowadzonych działań pajęczańscy policjanci odnotowali 7 kolizji drogowych i jeden wypadek oraz zatrzymano pięciu nietrzeźwych kierowców. Majowy weekend na drogach powiatu pajęczańskiego upłynął stosunkowo bezpiecznie i szczęśliwie bez ofiar śmiertelnych.

R e k l a m a
guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Kawkowo
Kawkowo
2 lat temu

Ja w majowy weekend zgubilem kluczyki do passata 1.9 TDI