R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicja poszukuje sprawców kradzieży sklepowej

Policja poszukuje sprawców kradzieży sklepowej [WIDEO]

Pajęczańska policja poszukuje kobietę i mężczyznę, którzy dopuścili się kradzieży w jednym z marketów na terenie powiatu pajęczańskiego. Łupem złodziei padło 14 sztuk opasek interaktywnych o łącznej wartości ponad 550 złotych. Całą sytuacje zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

Do kradzieży opasek interaktywnych doszło 17 stycznia w markecie w miejscowości Nowa Brzeźnica. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wpłynęło do Policji później, kiedy to po czasie personel zorientował się o braku towaru i przejrzał zapis monitoringu. Jak wynika z ustaleń, kobieta i mężczyzna działając wspólnie ukradli 14 sztuk opasek interaktywnych o wartości 559,86 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

Jeśli ktoś rozpoznaje osoby, których wizerunek publikujemy, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Pajęcznie: 47 845 72 26; 47 845 72 11 lub powiadomienie najbliższej jednostki policji.

źródło: KPP Pajęczno
R e k l a m a

13 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Reklus
Reklus
1 rok temu

Dobrze że ten złodziej z rekiel już siedzi. Jak go wsadzili tak już się włamy skończyły

XYZ
XYZ
1 rok temu

Jakoś kamer boska jak na sklep, mgłę widać a nie obraz z kamer

Jacek
Jacek
1 rok temu

Mało masz dookoła pisowskich złodziejstw, ostatnio KE wzięła się za dochodzenie w sprawie NCR Bielana. Historia to oceni, że PIS to zdrajcy, złodzieje i zaprzańcy. Jestem o tym przekonany i takie jest moje zdanie. Ci z pajęczańskiego nie lepsi.

Laluś
Laluś
1 rok temu

Co tam jakąś kradzież sklepowa, pis kradnie na potęgę. Ciekawe co jutro na kłamią na spędzie. Czemu oni jeszcze nie siedzą, jak sprawa karna posłanki? Jak Błaszczak się wytłumaczy z tego gnoju?

Basia
Basia
1 rok temu

Pielucha, jutro macie pisowski spęd i co masz zamiar powiedzieć , powiedz , że masowo upadają polskie małe biznesy, 55 % w stosunku do 2022 roku, naprawdę chcecie uwalić te Polskę, co z rozliczeniem złodziejstwa, fundusz NCR itd, co z twoja sprawą karną? Macie resztki honoru, czy idziecie w zaparte? Ale jesienią zaparte się skończy.

Basia
Basia
odpowiedział na komentarz  Basia
1 rok temu

Z przyjemnością, niech się tylko zechce spotkać.

Tomtom
Tomtom
1 rok temu

Jeżeli ten film miałby być dowodem kradzieży to policja powinna stanąć przed sąd. Na filmie nie ma ani jednego ruchu rąk, chowania czego kolwiek do kieszeni, za kurtkę.
Ten film niczego nie dowodzi.
Każdy z nas tak się w sklepie zachowuje.

Hg
Hg
odpowiedział na komentarz  Tomtom
1 rok temu

No właśnie nie widzę kradzieży

xyz
xyz
1 rok temu

Co Wy publikujecie. Sklep w Strzelcach Wielkich( Pani poseł zapłaciła za pokaz chyba sie pomyliła.:) jak zwykle he he)?? Nie widać nić że ktoś coś chowa do kieszeń pan z panią stoi przy regałach.(dezodoranty i kulki pod pachę). Po zakupach pan stoi do zapłaty i chce zapłacić nawet widać że czeka aż te stare baby się zorientują aby podejść i skasować. Jak masz towar za 500zł to chyba wychodzisz ze sklepu i spierdalasz na koniec świata. Polecam lekturę Pani Pieluchy. https://tvn24.pl/polska/burza-po-propozycji-poslanki-beaty-mateusiak-pieluchy-ra693099-3194244

Klasyk
Klasyk
odpowiedział na komentarz  xyz
1 rok temu

I znowu skasowany artykuł. Zydowsko pisowska cenzura.

Ola
Ola
1 rok temu

Myślę, ze wszyscy mieszkańcy Strzelec Wielkich rozpoznają, Dubidz chyba tez…

Hgh
Hgh
odpowiedział na komentarz  Ola
1 rok temu

Pan jest znany

xyz
xyz
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?v=HOO5VQSmLc4 Pani P jest Pan M tez A GDZIE JEST PAN M??? Andrzej nie zaprosił ?? uuuu. dziwna sprawa. Czemu Pan Andrzej rozdaję pieniądze 13 i 14 emerytura. ? Kidy to wytniecie???