R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicjanci uratowali życie 18-latki

Policjanci uratowali życie 18-latki

Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie udało się uratować 18-letnią dziewczynę, która targnęła się na swoje życie. Młoda kobieta trafiła pod opiekę lekarską.

W czwartek 23 lutego około godziny 10:40 dyżurny pajęczańskiej komendy odebrał zgłoszenie od operatora z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego. Z informacji wynikało, że 18-letnia mieszkanka gminy Działoszyn wyszła z domu mając myśli samobójcze. O swoich planach młoda kobieta powiadomiła drogą sms-ową, swoje koleżanki, które zaniepokoiły się stanem 18-latki i zaalarmowały nauczycieli. Pedagodzy bezzwłocznie wezwali policję.

– Funkcjonariusze analizując komunikaty dotarli do orientacyjnego miejsca pobytu zaginionej. Szybkie działania policjantów przyczyniły się do odnalezienia dziewczyny, która zażyła znaczne ilości leków popijając je alkoholem. Dziewczyna ukryła się w zaroślach czekając na działanie zażytych substancji. Policjanci za pośrednictwem dyżurnego wezwali zespół pogotowia, który zabrał dziewczynę na obserwację do szpitala w Bełchatowie – informuje rzecznik KPP Pajęczno st. asp. Mieczysław Botór.

fot.: wikipedia
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ona
Ona
5 lat temu

Szkoda dziewczyny, całe życie przed nią. Brawo Policja!