Policja zatrzymała czwórkę złodziei

2

Czwórka młodych mężczyzn odpowie za kradzież 4500 złotych oraz usiłowanie kradzieży roweru wartego prawie 1400 złotych. 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w piątek 6 lipca w godzinach popołudniowych w Rząśni. Nieznany mężczyzna ukradł rower o wartości 1400 zł spod przychodni zdrowia, a następnie porzucił go. Jednoślad został odnaleziony w zbożu przez funkcjonariuszy pajęczańskiej komendy i zwrócony właścicielce.

Kolejny epizod wydarzył się w czwartek 12 lipca około godziny 12:30. Nieznany sprawca w miejscowości Pajęczno z samochodu kurierskiego skradł saszetkę, w której znajdowało się 4500 złotych.

Pajęczańscy kryminalni potrzebowali tylko kilku dni, aby wykryć i zatrzymać sprawców. Okazało się, że usiłowania kradzieży roweru oraz kradzież pieniędzy dokonali ci sami sprawcy 20-letni mieszkaniec Łodzi, 20-letni mieszkaniec powiatu Piotrków Trybunalski oraz 17-letni mieszkaniec powiatu Tomaszów Mazowiecki i 16-letni mieszkaniec powiatu Piotrków Trybunalski – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży roweru oraz kradzieży pieniędzy za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.


guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

To ile w końcu tego było?