Policjanci odzyskali motocykl skradziony przez dwóch 19-latków

4
fot.:Pixabay/zdj. poglądowe

Działania policjantów z Komisariatu w Działoszynie doprowadziły do odzyskania skradzionego kilka dni wcześniej motocykla. Sprzęt o wartości 8 tysięcy złotych sprawcy zakopali w lesie. Mężczyznom grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 13 lipca policjanci z Komisariatu w Działoszynie otrzymali zgłoszenie o kradzieży motocykla typu cross marki Suzuki o wartości 8 tysięcy zł. Jednoślad zginął z posesji na terenie gminy Działoszyn. Natychmiast po zawiadomieniu funkcjonariusze podjęli działania, aby ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży motocykla.

Mundurowi krok po kroku ustalali kolejne dane oraz typowali podejrzanych. W piątek 17 lipca podjęto działania w stosunku do dwóch potencjalnych sprawców, 19-letnich mieszkańców gminy Działoszyn. Trop okazał się trafny. Skradziony motocykl był zakopany w lesie niedaleko miejsca zamieszkania jednego z podejrzanych. Dodatkowo podczas prowadzonych czynności, policjanci odzyskali spawarkę o wartości 3 tysięcy złotych i obciążniki do ciągnika rolniczego. Mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
xd2
xd2
13 dni temu

X D

kot
kot
odpowiedział na komentarz  xd2
13 dni temu

xdddd

Beee
Beee
12 dni temu

Dziadoszyn stan umysłu

Andrei
Andrei
odpowiedział na komentarz  Beee
11 dni temu

Nie stać to kradną, zazdroszczą to podpalają. Baraniorze