R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicjanci pomogli 80-letniej kobiecie

Policjanci pomogli 80-letniej kobiecie

Dzięki czujności i zainteresowaniu nieznanej osoby, policjanci mogli pomóc 80-letniej kobiecie.

W niedzielę 12 kwietnia dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracownika pomocy społecznej, który poinformował o 80-letniej mieszkance gminy Pajęczno, która mieszka samotnie i od kilku dni nie była widziana. Pracownik opieki społecznej uzyskał tę informacje od anonimowej osoby.

Policjanci natychmiast udali się do wskazanej miejscowości gdzie z trudem ustalili gdzie mieszka 80-latka ponieważ nie posiadali dokładnego adresu jedynie szczątkowe informacje. Jak się okazało był to ostatni drewniany dom na końcu wsi. Na miejscu policjanci zastali 80-latkę całą i zdrowa. Kobieta poprosiła funkcjonariusz jedynie o realizację recepty oraz kupno chleba ponieważ nie ma jak dostać się do apteki i sklepu – co też natychmiast uczynili – relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie mł. asp. Marcin Pawełoszek.

Wielokrotnie, dzięki szybkiej interwencji zgłoszonej przez osoby postronne policjanci mogli pomóc osobom starszym i samotnie mieszkającym. Często takie zgłoszenie może uratować nawet życie.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Power
Power
4 lat temu

A gdzie opieka społeczna? Gdzie opiekunka pewnie nawet tej Pani nie odwiedzała a pieniążki sb bierze i więcej czasu wolnego pozostaje dla niej. Wstyd MGOPS

Epj
Epj
4 lat temu

Opieka pracuje zdalnie władze samorządowe powinny wyciagnac wnioski dla opieki spolecznej za zanichanie swoich obowiazkow zaraz pewno bedzie tlumaczenie ze pani nie byla pod ich opieka

krychu
krychu
4 lat temu

Sensacyjna informacja. Służby które są opłacane za pomoc obywatelom i utrzymanie porządku – pomogły. A może takie zdarzenie nie powinno być czymś rewelacyjnym?

adam m
adam m
odpowiedział na komentarz  krychu
4 lat temu

a tak bracie rozumiesz sluzby wykonuja swoja prace wzorowo i to jest godne pochwaly inni niech biora dobry przyklad