R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicjanci zachęcali do wstąpienia w ich szeregi

Policjanci zachęcali do wstąpienia w ich szeregi

W ramach lokalnego programu „Promocji Zawodu Policjanta”, mającego przybliżać i promować Policję, pajęczańscy mundurowi z z-cą Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Arturem Wnukiem na czele odwiedzili uczniów klasy maturalnej w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie.

Zbliżający się koniec roku szkolnego w szczególności dla maturzystów to dobry okres do spotkania z młodzieżą, która kończy kolejny etap nauki i wchodzi w dorosłe życie. Co za tym idzie, wybór ścieżki dalszej kariery. W piątek 5 kwietnia w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie odbyło się spotkanie promocyjne zawodu policjanta wśród uczniów klas maturalnych.

W spotkaniu uczestniczyli z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Artur Wnuk, który omówił struktury organizacyjne poszczególnych wydziałów policji oraz charakter pracy policjanta. Nadkom. Robert Strzelczyk naczelnik wydziału kryminalnego przedstawił szczegółowo pracę w wydziale kryminalnym. Swoje wystąpienie zaprezentował także koordynator Zespołu Kadr i Szkolenia pajęczańskiej komendy, kom. Jacek Karczewski, która omówił procedury oraz poszczególne etapy naboru do służby w Policji.

tekst i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments