R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPotrącenie 12-latki i dachowanie 25-latka

Potrącenie 12-latki i dachowanie 25-latka

Podczas minionego weekend na drogach powiatu pajęczańskiego doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Działoszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 12 letniej dziewczynki oraz dachowania „renówki”. 

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę 9 września o godzinie 17:10 na drodze wojewódzkiej 486 w miejscowości Szczyty:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pajęczańskiej drogówki 25-latek kierujący Renaut Megane na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący został wytrącony z toru jazdy, wjechał do rowu, następnie uderzył w drzewo i finalnie zatrzymał się na dachu – informuje rzecznik KPP Pajęczno mł. asp. Wioletta Mielczarek.

W wyniku niebezpiecznego zdarzenia kierujący – mieszkaniec Działoszyna doznał obrażeń ciał i został przetransportowany do szpitala. Tam zlecono pobranie krwi do analizy pod kątem ustalenia stanu trzeźwości oraz kierowania pod ewentualnym działaniem środków odurzających.

Tego samego dnia około 19:50 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu drogowym w Działoszynie w rejonie skrzyżowania ulicy Usługowej z ulicą Piłsudskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pajęczańskich policjantów 19-letni kierujący golfem podczas wykonywania na skrzyżowaniu manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się na pasach 12-letniej dziewczynce, mieszkance Działoszyna – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

Kierujący VW Golfem był trzeźwy. Dziewczynka w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Na obecną chwilę prowadzone są czynności i gromadzony materiał dowodowy na podstawie którego ustalone zostaną dokładne okoliczności tragicznych zdarzeń.

zdjęcia PSP w Pajęcznie

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
19 dni temu

rodziców potrąconej 12 latki proszę o kontakt na email: msewer@onet.pl

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Marta
18 dni temu

sępy jak zwykle pierwsze

Sylwia
Sylwia
odpowiedział na komentarz  Jan
17 dni temu

Dokładnie. Już wydzwaniają po Działoszynie próbując pozyskać dane dziewczynki

stefan
stefan
odpowiedział na komentarz  Marta
16 dni temu

Hiena, po wypadkach szukaja ludzi zeby naciągnąc na pieniądze