Proboszcz z Kiełczygłowa zakażony koronawirusem

17

Ksiądz proboszcz z parafii w Kiełczygłowie został pozytywnie zdiagnozowany na COVID-19. Osoby które miały z nimi dłuższy kontakt powinny zgłosić się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie.

Parafia św. Antoniego z Padwy w Kiełczygłowie wydała komunikat, po tym jak u proboszcza tej parafii wykryto zakażenie COVID-19. Do 1 kwietnia proboszcz będzie przebywał w izolacji. Kwarantanną został objęty również wikariusz, dlatego funkcjonowanie parafii jest w tej chwili ograniczone. Osoby które od 15 marca miały z dłuższy kontakt z duchownym powinny zgłosić się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie.

R e k l a m a
Poprzedni artykułCzterej kandydaci zawalczą o fotel radnego
Następny artykułKolejna podwyżka opłat za wywóz śmieci?
guest
17 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Bobo
Bobo
24 dni temu

Przecież w kościele wirusa nie ma.

Niech wróci normalność
Niech wróci normalność
23 dni temu

Mnie zastanawia tylko czy to szaleństwo polityczno-medialno koronaświrusa się skończy nie pozwólcie sobie żyć w codziennym strachu przez chorą propagandę

Edzia
Edzia
22 dni temu

Parafianie powinni złożyć pozew przeciwko księdzu, zarażał ludzi na rekolekcjach jak też na pogrzebie nie mówiąc o sąsieckich parafiach też był na rekolekcjach.

Monika
Monika
21 dni temu

Przecież ksiądz mówił że nie ma covida, chodził wszędzie bez maseczki, nawet zdięcia są z dziećmi i katechetką i bez masek gdzie tu odpowiedzialność śmiał się z innych że chodzą w masce

Igor
Igor
odpowiedział na komentarz  Monika
21 dni temu

Dokładnie,tak było.

Rychu23e
Rychu23e
odpowiedział na komentarz  Monika
15 dni temu

Ale tak jest wszędzie. Gdy dojdzie do zakażenia ile osób powie że doszło do kontaktu,?. Przecież był u kruszynek coś wysłać, później w markecie naprzeciwko, a dzień później ogłoszono że ma wynik dodatni. Ile osób zgłosiło się, że miało kontakt z proboszczem?

Kiedyś gorliwy katolik
Kiedyś gorliwy katolik
21 dni temu

Ostatni pogrzeb pani S. – online… przód kościóła pusty z tyłu gdzie był zakaz filmowania przez proboszcza około 50 minimum osób ta sama sytuacja na cmentarzu…. Jemu wolno jest poza prawem to samo Jego samochodowe ekscesy po alkoholu kto inny już dawno dostałby 12 lat, panowie psedopolicjanci z Pajęczna Wy chyba wiecie najlepiej.

Monika
Monika
20 dni temu

Niestety w parafii kiełczygłów tak się dzieje od wielu lat imprezy z udziałem ks. Proboszcza i poprzednim wikariuszem picie, papierosy z nieletnimi, kobiety. Cóż parafianie NATO pozwalają .

Nygus
Nygus
20 dni temu

Czy to prawda jest co Monika pisze o tej rozpuście?

Kiedyś gorliwy katolik
Kiedyś gorliwy katolik
20 dni temu

Prawda prawda trzy ciężko zakochane mężatki w swoich chopach świętojebliwe zrobiły prawo jazdy i już mogą dojeżdżać do Praszki na legalu (JEDEN DEBIL NAWET SWOJEJ BMW KUPIŁ 😁) O KILKU które wcześniej prawo jazdy posiadały nie wspomnę, ale nasuwa się sama rymowanka “chodzi lisek koło drogi….”

oburzona mieszkanka
oburzona mieszkanka
odpowiedział na komentarz  Kiedyś gorliwy katolik
20 dni temu

Aż przeraża wyobraźnia niektórych frajerów, którzy sobie takie historie wymyslają, ale najwidoczniej głodnemu jedzenie na myśli…

Homo Wiadomo
Homo Wiadomo
20 dni temu

Może ktoś napiszę o bliższych kontaktach z Panem z siłowni byłego wikariusza, ciekawe jakie choróbska przekazali Paniom obydwoje o które same się prosiły….

a co to
a co to
odpowiedział na komentarz  Homo Wiadomo
19 dni temu

o, a coś więcej na ten temat ? nic nie słyszałem o tym ?

a co to
a co to
odpowiedział na komentarz  a co to
19 dni temu

kto ma siłke w kielczyglowie ?

Nawrórona
Nawrórona
20 dni temu

Hej a namawianie Pań z którymi miał bliższy kontakt opowiadaniu o jego gejowości czy to nie robienie sobie reklamy w półświatku? – mężu tutaj przepraszam!

Golc
Golc
18 dni temu

a Rafała J. z pajeczna złapali?

Rychu23e
Rychu23e
odpowiedział na komentarz  Golc
14 dni temu

A kto to taki?