Remont przejazdów kolejowych w Dubidzach i Siedlcu

5

Przynajmniej dwa tygodnie potrwa remont przejazdów kolejowych w Dubidzach i Siedlcu. Ruch drogowy wyznaczono objazdami.

Od kilku miesięcy trwają prace mające na celu rewitalizację linii kolejowej nr 146 Wyczerpy – Chorzew Siemkowice. W związku z wykonywanym remontem konieczne jest zamknięcie dla ruchu przejazdów w Dubidzach i Siedlcu.

W dniu 21.10.2019 na dwa tygodnie zamknięto przejazd w miejscowości Siedlec. Od dnia 24.10.2019 również na 14 dni zostanie zamknięty ruch na przejeździe kolejowym w Dubidzach.

Na okres prac wprowadzono czasową organizację ruchu. Podczas trwania remontu kierowcy powinni zwracać baczną uwagę na tablice informujące o objeździe.

5
Odpowiedz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BezimiennyAnnaLukizniesmaczonyBezimienny Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Bezimienny
Bezimienny

Zwraca uwagę na objazdy?? Tak jak to było w białej gdzie ludzie wyjeżdżający z pajęczna byli kierowani na dworszowice pakoszowe by dojechać do rząsni śmiech… Wystarczylo wystawić tablice przed torami w białej żeby jechać w lewo tak samo z rząsni do pajęczna kierowali ludzi na suchowole ciekawe jak. Jest z Siedlcem..

zniesmaczony
zniesmaczony

Jaki starosta takie objazdy, w zasadzie jaka komisja

Luki
Luki

W Siedlcu to radz sobie człowieku sam. Zero tabliczki z napisem objazd. W Ostrołęce tylko skreślone że nie da dojechać się do Pajęczno jadąc prosto od Sulmierzyc.

Anna
Anna

Bo obiazd jest pokazany w Pajecznie a Ci ktorzy tu piszą to doskonale wiedzą jak sobie poradzić jak się już znajdą w Siedlcu, osobowka na Wistkę i za wiaduktem kolejowym w lewo, cała filozofia

Bezimienny
Bezimienny

Wystarczy jechać w siedlu do torów i skręcić przed nimi w lewo koło fermy kur no ale po chuj tabliczki skoro nikt nie mysli