R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatRuszyła rozbudowa remizy OSP Sulmierzyce

Ruszyła rozbudowa remizy OSP Sulmierzyce

Gmina Sulmierzyce rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji. „Rozbudowa i przebudowa budynku remizy OSP w Sulmierzycach” potrwa do maja 2024 roku.

W ramach inwestycji zostanie utworzone dodatkowe pomieszczenie garażu na samochód strażacki wraz z towarzyszącymi pomieszczeniami dla strażaków, takimi jak dyżurka, szatnia i sanitariat. Pomieszczenia znajdujące się na piętrze zostaną zmodernizowane m.in. poprzez utworzenie niezbędnego zaplecza magazynowego, aneksu porządkowego, sanitariatów oraz szatni. Ponadto zostaną wykonane instalacje wewnętrzne i zewnętrzne.

Wartość umowna wynosi 2.893.750,47 zł. Całość zostanie sfinansowana ze środków własnych Gminy. Prace potrwają do maja 2024 roku.

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Nie tylko rozbudowa remizy, ruszyła też rozbudowa ośrodka zdrowia. Wiele innych inwestycji jest w trakcie, drogi gminne, kanalizacje, wymiana źródeł ogrzewania, itd.

Wyborca
Wyborca
10 miesięcy temu

Dzisiaj na sesji rady gminy Sulmierzyce byla podejmowana uchwała o nowym składzie komisji do spraw społecznych gminnego ośrodka zdrowia, co dla mieszkańców ma duże znaczenie. W poprzedniej kadencji przedstawicielem wojewody byla Pani Marzena Kowalska, która w czteroletniej kadencji pojawiła się na komisji 2 razy. Ja z takiej sytuacji rozumiem, że wojewodzie kompletnie nie zależy na wiedzy odnośnie zdrowia w gminach. Karol co z Tobą, udajesz, że rządzisz czy olewasz?

Wyborca z powiatu
Wyborca z powiatu
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 miesięcy temu

Kowalska olewa delegacje wojewody, to katastrofa pisowskiej demokracji.

Kaczor żoliborski
Kaczor żoliborski
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 miesięcy temu

Pisiory tak mają. Nic pożytecznego nie robią, a kasę doją

Romek
Romek
odpowiedział na komentarz  Kaczor żoliborski
10 miesięcy temu

Marzena to nieudacznik +. Pis jej życie uratował.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Wyborca
10 miesięcy temu

To, że delegowana przedstawicielka wojewody jest nieodpowiedzialna to jedno ale to, że wojewoda ja z tego nie rozlicza, nie wymaga żadnych raportów czy sprawozdań to druga sprawa. Odpowiedzialny wojewoda po sprawdzeniu takiej nieobecności podjął by jakieś decyzje. Ale to pokazuje podejście pisiorow do ludzi. Tylko propaganda i kłamstwo. Jesienią wyborcy wystawia rachunek.

Becik
Becik
10 miesięcy temu

Pajeczanskie pisiory to grabarze pisu. Widzisz Pielucha co narobiłaś, a mówiłem Ci , wywal kretaczy i nieudacznikow a Ty wyrzucalas porządnych ludzi, ale kasa jest. Tobie wcale nie zależało i nie zależy na wizerunku partii tylko na kasie. Ze ten Kaczynski tak się w Twoim przypadku pomylił.

Kawka
Kawka
10 miesięcy temu

Ksywę ma ruda dycha, w regionie wiedzą o kogo chodzi. To złośliwy człowiek.

Druch
Druch
10 miesięcy temu

Dworszowice Pakoszowe się dziś bawią. Super zorganizowana impreza. Brawo OSP.

gość
gość
10 miesięcy temu

nie rozumiem to źle ,że w sulmierzycach cos się buduje??LUDZIE WY CHCIECIE ŻYĆ JAK W AFRYCE lepianki,5 km do studni,A LEKARZA NIE UŚWIADCZYSZ tylko szamany, A MOŻE JESZCZE CHCECIE donalda tuska i kartki na żywność,ORAZ SPECJALISTÓW NIELEGALNYCH ginekologów gwalcicieli coby zwiększył sie przyrost naturalny???