R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatŚmiertelne potrącenie w Radoszewicach

Śmiertelne potrącenie w Radoszewicach

Działoszyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Radoszewicach. Młody meżczyzna został potrącony przez kierującego samochodem osobowym marki Hyundai. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. 

W sobotę 19 sierpnia około godziny 21:50 dyżurny pajęczańskiej policji otrzymał zgłoszenie, o zdarzeniu drogowym w miejscowości Radoszewice. Na miejsce natychmiast zadysponowano policjantów ruchu drogowego i służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 51-letni mieszkaniec gminy Siemkowice, kierując hyundaiem i30 na prostym odcinku drogi powiatowej potrącił pieszego. Pieszy zabrany został do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy – informuje nadkom. Artur Stachera z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments