R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatSpada liczba osób objętych kwarantanną w powiecie pajęczańskim

Spada liczba osób objętych kwarantanną w powiecie pajęczańskim

Do 250 spadła liczba osób objętych kwarantanną na terenie powiatu pajeczańskiego. Nadal nie wykryto zakażenia koronawirusem.

Województwo łódzkie plasuje się na czwartym miejscu pod względem liczby osób zakażonych koronawirusem. W środę 1 kwietnia (godz. 15:00) sytuacja epidemiologiczna w woj. łódzkim prezentowała się następująco:

•  Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem: 221

  • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 36

•  Liczba osób objętych kwarantanną: 4666

•  Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2152

  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 17
  • Liczba testów wykonanych przez laboratoria w poprzedniej dobie: 290

Mamy też dobre wiadomości. 3 kolejne osoby z terenu województwa łodzkiego, które były zakażone koronawirusem , po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To jedna młoda kobieta, jeden mężczyzna w średnim wieku oraz jedna kobieta w starszym wieku.

W powiecie pajęczańskim nie stwierdzono zakażenia

Z danych przekazanych przez Łódzki Urząd Wojewódzki wynika, że w powiecie pajęczańskim nieznacznie zmniejszyła się liczba osób objętych kwarantanną domową. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęto 3 osoby, natomiast 250 osób przebywa na obowiązkowej kwarantannie domowej. Na terenie powiatu pajęczańskiego nadal nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.

Przypominamy, że kwarantannę stosuję się w stosunku do osób zdrowych, które miały bliski kontakt z osobami zakażonymi lub podejrzanymi o zakażenie koronawirusem oraz wracającymi z zagranicy. Zgodnie z nowymi wytycznymi obowiązującymi od 1 kwietnia obowiązkową kwarantanną domową będą objęci wszyscy, którzy mieszkają z osobą kierowaną na kwarantannę.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót do normalności
Powrót do normalności
4 lat temu

Czy to znaczy że w sklepach oraz pozostałych punktach usługowych wróci wreszcie normalność i skończą się te uciążliwe kolejki

Skryty
Skryty
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
4 lat temu

Kolejki to pryszcz ale te foliowe rękawiczki to istna masakra…

DOŚĆ JUŻ TEGO !!!
DOŚĆ JUŻ TEGO !!!
odpowiedział na komentarz  Skryty
4 lat temu

Że wszystkim są już te uciążliwości nie dość że nieraz trzeba stać na dworze w kolejce do sklepu gdy jest bardzo zimno to jeszcze nie mogę jechać autobusem gdy jest w połowie pełny i to napewno też odbija się na zwykłych przedsiębiorstwach i te godziny w robieniach zakupów

dorrri
dorrri
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
4 lat temu

Siedź na dupie jeden z drugim a nie łazić po sklepach! Jak zwykle imbecylom wszystkie zakazy przeszkadzają. Ciągłe narzekanie! trzeba stać w kolejkach, foliowe rękawiczki! Kur..a! Zrozumcie wreszcie tumany,że to wszystko dla naszego bezpieczeństwa.

gratis
gratis
odpowiedział na komentarz  dorrri
4 lat temu

Lepiej bym tego nie ujęła, @dorn. Raz na tydzień jak pójdziesz do sklepu, to nie będą ci przeszkadzać kolejki i rękawiczki. Po co włóczycie się bez przerwy. Dajcie tym kobietom w sklepach odpocząć!

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
4 lat temu

nie wróci maseczki trzeba będzie nosic