Spada liczba osób objętych kwarantanną w powiecie pajęczańskim

6

Do 250 spadła liczba osób objętych kwarantanną na terenie powiatu pajeczańskiego. Nadal nie wykryto zakażenia koronawirusem.

Województwo łódzkie plasuje się na czwartym miejscu pod względem liczby osób zakażonych koronawirusem. W środę 1 kwietnia (godz. 15:00) sytuacja epidemiologiczna w woj. łódzkim prezentowała się następująco:

•  Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem: 221

  • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 36

•  Liczba osób objętych kwarantanną: 4666

•  Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2152

  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 17
  • Liczba testów wykonanych przez laboratoria w poprzedniej dobie: 290

Mamy też dobre wiadomości. 3 kolejne osoby z terenu województwa łodzkiego, które były zakażone koronawirusem , po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To jedna młoda kobieta, jeden mężczyzna w średnim wieku oraz jedna kobieta w starszym wieku.

W powiecie pajęczańskim nie stwierdzono zakażenia

Z danych przekazanych przez Łódzki Urząd Wojewódzki wynika, że w powiecie pajęczańskim nieznacznie zmniejszyła się liczba osób objętych kwarantanną domową. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęto 3 osoby, natomiast 250 osób przebywa na obowiązkowej kwarantannie domowej. Na terenie powiatu pajęczańskiego nadal nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.

Przypominamy, że kwarantannę stosuję się w stosunku do osób zdrowych, które miały bliski kontakt z osobami zakażonymi lub podejrzanymi o zakażenie koronawirusem oraz wracającymi z zagranicy. Zgodnie z nowymi wytycznymi obowiązującymi od 1 kwietnia obowiązkową kwarantanną domową będą objęci wszyscy, którzy mieszkają z osobą kierowaną na kwarantannę.

R e k l a m a
guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót do normalności
Powrót do normalności
1 rok temu

Czy to znaczy że w sklepach oraz pozostałych punktach usługowych wróci wreszcie normalność i skończą się te uciążliwe kolejki

Skryty
Skryty
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
1 rok temu

Kolejki to pryszcz ale te foliowe rękawiczki to istna masakra…

DOŚĆ JUŻ TEGO !!!
DOŚĆ JUŻ TEGO !!!
odpowiedział na komentarz  Skryty
1 rok temu

Że wszystkim są już te uciążliwości nie dość że nieraz trzeba stać na dworze w kolejce do sklepu gdy jest bardzo zimno to jeszcze nie mogę jechać autobusem gdy jest w połowie pełny i to napewno też odbija się na zwykłych przedsiębiorstwach i te godziny w robieniach zakupów

dorrri
dorrri
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
1 rok temu

Siedź na dupie jeden z drugim a nie łazić po sklepach! Jak zwykle imbecylom wszystkie zakazy przeszkadzają. Ciągłe narzekanie! trzeba stać w kolejkach, foliowe rękawiczki! Kur..a! Zrozumcie wreszcie tumany,że to wszystko dla naszego bezpieczeństwa.

gratis
gratis
odpowiedział na komentarz  dorrri
1 rok temu

Lepiej bym tego nie ujęła, @dorn. Raz na tydzień jak pójdziesz do sklepu, to nie będą ci przeszkadzać kolejki i rękawiczki. Po co włóczycie się bez przerwy. Dajcie tym kobietom w sklepach odpocząć!

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  Powrót do normalności
1 rok temu

nie wróci maseczki trzeba będzie nosic