R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatStracili prawo jazdy i zapłacą po 1500 zł mandatu

Stracili prawo jazdy i zapłacą po 1500 zł mandatu

Dwaj piraci drogowi zostali zatrzymani minionej niedzieli przez policjantów z pajęczańskiej drogówki. Mundurowi wyeliminowali z ruchu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Do pierwszego zatrzymania doszło w niedzielę 3 kwietnia w miejscowości Siedlec. Kierujący Mercedesem 45-letni mieszkaniec Opola, przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h.

Tego samego dnia pajęczańscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Mazaniec kierującego Oplem, 20-latka, mieszkańca powiatu pajęczańskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h.

Obaj kierujący stracili uprawnienia na okres trzech miesięcy, zapłacili po 1500 złotych mandatu oraz do ich konta zostało przypisane po 10 punktów karnych.

– Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych, których skutki często kończą się tragicznie. Apelujemy do wszystkich kierujących o rozsądek , przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu i dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków atmosferycznych.  Pamiętajmy! Na drodze odpowiadamy za życie – ostrzega sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
6fala I 5dawka
6fala I 5dawka
10 miesięcy temu

Mandaty są podwyższone bo skończył się cyrk maseczkowy i na czymś trzeba kosić kasę

Ewa
Ewa
10 miesięcy temu

Bardzo dobrze !

Anty pis
Anty pis
10 miesięcy temu

Brawo dla polskiej policji!!! Dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie, dwóch niebezpiecznych przestępców mniej.

Paradoks
Paradoks
odpowiedział na komentarz  Anty pis
10 miesięcy temu

Ale przecież lewicowe protesty ich obrażały a teraz proszę brawo bo jednak bezpiecznie 🙂

Anty pis
Anty pis
odpowiedział na komentarz  Paradoks
10 miesięcy temu

Chyba nie zrozumiałeś XD

Ktos
Ktos
10 miesięcy temu

Ciekawe jak ta kontrola była przeprowadzona. Pewnie gość wjerzdza rozpędzonym autem za znak teren zabudowany i cap go zza krzaków. Karzą jeździć ekonomicznie, a nie 0-1, ale policja nie rozumie, że autem można chamowac silnikiem redukując biegi do porządnej prędkości. A i to określenie ” pirat drogowy” kto nim nie był bo chyba każdy kiedyś przekroczył prędkość.

emillio
emillio
10 miesięcy temu

powiat pajeczno to chyba szkółka dla Drogowców.