R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatStracili prawo jazdy i zapłacą po 1500 zł mandatu

Stracili prawo jazdy i zapłacą po 1500 zł mandatu

Dwaj piraci drogowi zostali zatrzymani minionej niedzieli przez policjantów z pajęczańskiej drogówki. Mundurowi wyeliminowali z ruchu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Do pierwszego zatrzymania doszło w niedzielę 3 kwietnia w miejscowości Siedlec. Kierujący Mercedesem 45-letni mieszkaniec Opola, przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h.

Tego samego dnia pajęczańscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Mazaniec kierującego Oplem, 20-latka, mieszkańca powiatu pajęczańskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h.

Obaj kierujący stracili uprawnienia na okres trzech miesięcy, zapłacili po 1500 złotych mandatu oraz do ich konta zostało przypisane po 10 punktów karnych.

– Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych, których skutki często kończą się tragicznie. Apelujemy do wszystkich kierujących o rozsądek , przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu i dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków atmosferycznych.  Pamiętajmy! Na drodze odpowiadamy za życie – ostrzega sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
6fala I 5dawka
6fala I 5dawka
2 lat temu

Mandaty są podwyższone bo skończył się cyrk maseczkowy i na czymś trzeba kosić kasę

Ewa
Ewa
2 lat temu

Bardzo dobrze !

Anty pis
Anty pis
2 lat temu

Brawo dla polskiej policji!!! Dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie, dwóch niebezpiecznych przestępców mniej.

Paradoks
Paradoks
odpowiedział na komentarz  Anty pis
2 lat temu

Ale przecież lewicowe protesty ich obrażały a teraz proszę brawo bo jednak bezpiecznie 🙂

Anty pis
Anty pis
odpowiedział na komentarz  Paradoks
2 lat temu

Chyba nie zrozumiałeś XD

Ktos
Ktos
2 lat temu

Ciekawe jak ta kontrola była przeprowadzona. Pewnie gość wjerzdza rozpędzonym autem za znak teren zabudowany i cap go zza krzaków. Karzą jeździć ekonomicznie, a nie 0-1, ale policja nie rozumie, że autem można chamowac silnikiem redukując biegi do porządnej prędkości. A i to określenie ” pirat drogowy” kto nim nie był bo chyba każdy kiedyś przekroczył prędkość.

emillio
emillio
2 lat temu

powiat pajeczno to chyba szkółka dla Drogowców.