R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatTrwają prace na DP3500E. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Trwają prace na DP3500E. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Realizacja inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr DP3500E na terenie gminy Rząśnia” ruszyła pełną parą. W związku z trwającymi pracami wprowadzona została organizacja ruchu polegająca na zamknięciu drogi na odcinku od skrzyżowania dróg powiatowych w miejscowości Biała do ronda w miejscowości Rząśnia.

Na potrzeby realizacji prac, wykonawcy robót, tj. firmy Hucz Sp. z o.o. oraz Drog-Bud Sp. z o.o. przewidziały całkowite wyłączenie z ruchu przebudowywanego odcinka drogi z dopuszczeniem dojazdów do posesji przez plac budowy, co znajduje odzwierciedlenie w zastosowanych rozwiązaniach projektowych w postaci zastosowania do zamknięcia przedmiotowego odcinka zestawem znaków B-1 wraz z tabliczkami o treści „Nie dotyczy pojazdów budowy, dojazdu do posesji” umieszczanych wraz zaporą drogową U-20b na każdym z wlotów drogi, a na terenie m. Rząśnia z tabliczkami o treści „Nie dotyczy pojazdów budowy, dojazdu do posesji, dojazdu do Urzędu Gminy”.

Dla ruchu publicznego wyznaczono objazdy relacji „Pajęczno” oraz „Rząśnia”, oznakowane tablicami objazdowymi F-8 oraz F-9. Dwukierunkowy objazd prowadzi przez miejscowość Zielęcin (skrzyżowanie z DW 483), następnie drogą DW 483 do miejscowości Ostrołęka (skrzyżowanie DW483 z DP 1500E), następnie drogą DP 1500E do miejscowości Pajęczno.

źródło: UG w Rząśni

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments