R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatUkradli zabawki za tysiąc złotych. Poszukuje ich policja

Ukradli zabawki za tysiąc złotych. Poszukuje ich policja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie poszukują sprawców kradzieży z marketu „Dino” w Szczytach. Kobieta i mężczyzna dokonali kradzieży zabawek ze sklepu na łączną kwotę prawie 950 złotych. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z pajęczańską lub najbliższą jednostką Policji.

Do kradzieży zabawek doszło 15 lutego 2023 roku w markecie „Dino” w miejscowości Szczyty. Zawiadomienie wpłynęło do Policji później, kiedy to po czasie personel zorientował się w brakach towaru i przejrzał zapis monitoringu. Jak wynika z ustaleń dwóch wspólnie działających nieuczciwych klientów ukradło zabawki o wartości prawie 950 złotych w ten sposób, że mężczyzna wkładał zabawki do plecaka kobiety, a następnie wyszli za sklepu nie płacąc za nie. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Byli to mężczyzna i kobieta, których wizerunki publikujemy poniżej.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanych osób proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pajęcznie numer telefonu 47 845 72 11, Komisariatem Policji w Działoszynie numer telefonu 47 845 7410 lub z najbliższą jednostką Policji. Osobom kontaktującym się w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Polak
Polak
6 miesięcy temu

Na pewno ukraince

wlodek
wlodek
odpowiedział na komentarz  Polak
6 miesięcy temu

a co im pomagałeś że wiesz

Antoś
Antoś
6 miesięcy temu

Szkoda że zdjęcia jakby robione kalkulatorem😁