R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionDamian Skupiński zwycięzcą V edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości

Damian Skupiński zwycięzcą V edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości

W sobotę 4 września 2023 roku w Lesie Łagiewnickim w Łodzi odbyła się V edycja Niebieskiego Biegu Niepodległości, którą zorganizowano z okazji 104. rocznicy powstania Policji Państwowej oraz 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 300 uczestników, w tym również funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

W biegu udział wzięli funkcjonariusze z pajęczańskiej komendy: mł. asp. Sylwester Dądela, mł. asp. Błażej Cybulski, st. post. Jakub Lewandowski i st. post. Damian Skupiński, a także zastępca komendanta mł. insp. Jarosław Słok. Reprezentanci KPP Pajęczno uzyskali bardzo dobre czasy na czele z bezkonkurencyjnym Damianem Skupińskim, który okazał się najszybszy na trasie, zdobywając złoty medal i tytuł zwycięzcy V edycji Niebieskiego Biegu Niepodległości. Starszy posterunkowy Skupiński ukończył wyścig z czasem 35:59.

Po biegu wszyscy mieli również okazję zregenerować siły przy zasłużonym posiłku regeneracyjnym. Wszyscy uczestnicy biegu zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami, co stanowi wyraz uznania za ich wysiłek i udział w tej wyjątkowej imprezie. Niebieski Bieg Niepodległości odbywa się corocznie w ramach obchodów historycznych rocznic związanych z Polską. Jest to nie tylko wyjątkowa okazja do uprawiania sportu, ale także do uczczenia ważnych wydarzeń z przeszłości kraju.

fot.: KPP Pajęczno, KWP Łódź
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
6 miesięcy temu

Brawo! Gratulacje!

C19
C19
6 miesięcy temu

Maseczki i dystans społeczny – pamiętamy!

ajCwajDraj
ajCwajDraj
6 miesięcy temu

hmm, czy jeden z tych policjantów nie śpiewał kiedyś 'i ze świadomą głową p****e policję i służbę wojskową”?