Urząd Pracy ma pieniądze dla młodych

4

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie posiada wolne środki dla osób, które chciałby skorzystać z pomocy finansowej przeznaczonej na przesiedlenie.

Osoby bezrobotne mogą otrzymać bon na zasiedlenie/zagospodarowanie. Pomoc przeznaczona jest dla osób podejmujących pracę poza miejscem zamieszkania w odległości co najmniej 80 km. Maksymalna kwota bonu wynosi 8000 zł.

Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla osób młodych (do 30 roku życia). Wnioski należy zgłosić w terminie do 21.12.2018 roku do pośrednika pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie. Szczegółowe informacje na temat wsparcia finansowego można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie, ul. 1 Maja 65, pokój 105, tel. 34 311 28 82.


guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Iiiiii
Iiiiii
1 rok temu

Ten Bon istnieje od dawna. Sam 3 lata temu z niego korzystalem . Fajnie,ze twojepajeczno o nim pisze,bo nie wszyscy o nim wiedza. Warto dostać jednorazowo 7000-8000 zł.

Hhhhh
Hhhhh
odpowiedział na komentarz  Iiiiii
1 rok temu

A jak ktoś 22 km dojeżdża to już nie dostanie

wiewcoka zona
wiewcoka zona
odpowiedział na komentarz  Hhhhh
1 rok temu

Odleglosc od miejsca zameldowania musi byc wieksza niz 80km. Np Łódź,Katowice itp. Aha i po otrzymaniu bonu nalezy przepracowac min 6mc (lub 12mc juz nie pamietam) w nowym miejscu pracy. W przeciwnym razie bon trzeba zwrócić!

Illll
Illll
odpowiedział na komentarz  Hhhhh
1 rok temu

ehh