R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatW poniedziałek policyjna akcja “Alkohol i narkotyki”

W poniedziałek policyjna akcja “Alkohol i narkotyki”

Badanie stanu trzeźwości, kontrola prędkości, dokumentów i stanu technicznego pojazdów to działania, jakie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przeprowadzą na drogach naszego powiatu w ramach akcji “Alkohol i narkotyki”.

W poniedziałek 9 grudnia odbędą się ogólnopolskie działania ukierunkowane na przeprowadzenie kontroli jak największej liczby kierujących pojazdami i eliminowanie z ruchu drogowego osób będących po spożyciu alkoholu lub użyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Głównym celem działań „Alkohol i narkotyki” jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących po spożyciu alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu, a tym samym zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych z ich udziałem. Należy liczyć się ze zwiększoną liczbą kontroli drogowych oraz większą liczbą policyjnych patroli, także tych w nieoznakowanych radiowozach.

Każdy kierowca, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Takie zachowanie, jest zachowaniem nieodpowiedzialnym i może rodzić poważne konsekwencje.

źródło: KGP
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michaił
Michaił
4 lat temu

i oby jak najczęściej te akcje się powtarzały, jak ktoś nie lubi kontroli a nie pije to włączy sobie yanosika i zdąży zwolnić, a tych „na gazie” połapali by jednego za drugim

driver
driver
odpowiedział na komentarz  Michaił
4 lat temu

widze,że kolega też używa

Kierowca
Kierowca
odpowiedział na komentarz  Michaił
4 lat temu

Yanosik jest dla ludzi co jezdza raz na kiedys caly czas z janosikiem to tragedia co chwile prace drogowe zagrożenie ludzie bez pojecia do jazdy zgłaszają smieszne rzeczy jak robisz 1000km dziennie to cie umeczy a nie pomoże