Wizytę w Ośrodku Zdrowia załatw telefonicznie

15

Ośrodki zdrowia w powiecie pajęczańskim działają na nowych zasadach. W związku z obawą przed epidemią koronawirusa wprowadzono teleporady. Drzwi ośrodków mogą być zamknięte, ale placówki funkcjonują.

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym Ośrodki Zdrowia na terenie powiatu pajęczańskiego wdrażają wytyczne Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszystkie porady lekarskie będą odbywać się w formie teleporady. Jeśli z takiej porady wynikać będzie konieczność osobistego zbadania pacjenta – umawiana będzie porada osobista. Do Ośrodka nie należy zgłaszać się po recepty – prośby o powtórzenie leków należy zgłaszać telefonicznie i na podstawie podanego kodu realizować je w aptece. Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że każda osoba, nawet nieubezpieczona, w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem będzie nieodpłatnie diagnozowana.

Pajęczno

Dyżur w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, w celu uzyskania Telefonicznej Porady Lekarskiej. Porady udzielane są przez dyżurującego lekarza pod następującymi numerami telefonów: 34 311 2585 , 606 358 941 oraz 606 329 728.

Ośrodek Zdrowia w Pajęcznie, ul. Wiśniowa 26 
Poradnia Lekarza Rodzinnego – Tel.: 34 311 25 85, , 606 358 941 oraz 606 329 728;

Rząśnia

Przed uzyskaniem teleporady należy koniecznie skontaktować się z rejestracją Ośrodka (tel: 44 631 – 77 – 77), gdyż lekarz przed udzieleniem porady musi mieć wgląd w dokumentację medyczną pacjenta. Dodatkowy telefon do rejestracji: 518 – 516 – 866.

Sulmierzyce

Kontakt tel. z rejestracją (446846036, 600019786 ). Do Ośrodka można się zgłaszać tylko w sytuacjach uzasadnionych i zawsze poprzedzić wizytę telefonem oraz przestrzegać ustalonej godziny wizyty.

Nowa Brzeźnica

Poradnia Lekarza Rodzinnego – Tel.: 34 311 96 58 oraz 606 353 079;

Strzelce Wielkie

Poradnia Lekarza Rodzinnego – Tel.: 34 311 07 89 oraz 606 354 491.

Sytuacja jest dla wszystkich nowa i trudna, prosimy zatem o wyrozumiałość oraz śledzenie komunikatów.

Dyrekcję pozostałych przychodni prosimy o kontakt i przekazywanie informacji dotyczących funkcjonowania placówek. Wpis będzie aktualizowany…

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

15
Odpowiedz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
BendiJanekJacek 2Jacekkamieni kupa Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Taka prawda
Taka prawda

A co jeśli osoby starsze lub niepełnosprawne nie mają ani telefonu ani tym bardziej internetu ludzie są traktowani jak bydło i odsyłani od Iwana do Pogana

Tomek
Tomek

Nie przesadzaj człowieku. I co najważniejsze nie podgrzewaj się. Kto w dzisiejszych czasach nie ma telefonu? Ja takich nie znam. A jak Ty znasz to weź się za siebie i pomóc takim ludziom, a nie siedzisz i bzdury wypisujesz.

jacek
jacek

np moja babcia nie ma telefonu

RTD
RTD

Powinieneś więc pomóc babci!! Co?! Jak coś od Niej chciałeś to ok, a teraz radź sobie sama!?

Tomek
Tomek

To jej kup. Albo daj stary. Podejrzewam ze nie jeden w domu lezy. Jak nie to sie zglos do mnie i sobie wybierzesz :-). Nawet pakiet kupie bo uwazam ze warto za 5zl. Nie przesadzajcie juz.

sanepid
sanepid

jacek placek chytry wacek hahahahaha Nie no tak serio jakim trzeba być zwyrolem żeby nie pomóc własnej babci :/

jacek
jacek

PROBLEM W TYM ŻE ONA NIECHCE TELEFONU

jacek
jacek

ponieważ mówi że nie potrzebuje go

Tomek
Tomek

No to juz jej brocha. No i twoja :-). I sie nie uzalaj ze ludzie maja problem. Bo mysle ze ty go masz.

taka prawda
taka prawda

A jak ktoś nie ma kochającego wnuczka Tomka i w ogóle nie wie, że nie wolno mu przyjść do lekarza? Są ludzie starsi i samotni, którzy w takich sytuacjach bywają bezsilni, dlatego od nas zależy, jak się odnajdą w nowej sytuacji. Zamiast podarować babci telefon, załatwmy za nią najważniejsze sprawy.

kamieni kupa
kamieni kupa

A jak ktoś jest niewidomy albo głuchy lub w bardzoo podeszłym wieku to że wy macie telefony nie znaczy że każdy ma …debilizm jest gorszy niż ten koronawirus macie laptopy to się cieszcie że państwo teoretyczne jeszcze wam go nie wyrwało z ręki

Jacek
Jacek

Naczelna debilka znowu się nawaliła.

Jacek 2
Jacek 2

E to nie ja pisalem to ja bede jacek 2

Janek
Janek

Przychodnia w Działoszynie też poda numery czy jak zwykle….

Bendi
Bendi

Wizyty telefonicznie a telefonów nie odbierają👌😂😂