R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatWolontariusze poszukiwani w Działoszynie i Pajęcznie 

Wolontariusze poszukiwani w Działoszynie i Pajęcznie 

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W Rejonie Działoszyn oraz Pajęczno również szukamy chętnych do zaangażowania! 

Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.

SZLACHETNA PACZKA  to  ogólnopolski program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, który od 2001 r. pomaga ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze. W Gminie Działoszyn projekt odbędzie się  po raz trzeci, zaś w Pajęcznie po raz czwarty.

Kim jest SuperW? 

W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz,  dociera do rodzin, które znalazły się w  trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną  określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączą potrzebujących                         z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Bez SuperW nie ma Paczki 

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom
i dzieciom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samym Rejonie Działoszyn poszukujemy 8 śmiałków do naszej drużyny!

W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 19 tysięcy rodzin.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno- bizneswe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka to dobrze zorganizowany, skuteczny wolontariat. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz  osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i  miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl, następnie wybierz Rejon Działoszyn i okolice, bądź Pajęczno i okolice. Dołącz do naszej drużyny!

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
6 lat temu

wspaniała inicjatywa!
Tak trzymać! 🙂

Roland
Roland
6 lat temu

tez tak uważam 🙂