R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatWypadek na Częstochowskiej w Pajęcznie

Wypadek na Częstochowskiej w Pajęcznie

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu to główna przyczyna zdarzenia drogowego do jakiego doszło na ul. Częstochowskiej w Pajęcznie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorek 9 maja o godzinie 14:30 na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej z ulicą Kilińskiego w Pajęcznie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wynika, że 29-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, kierując samochodem marki Audi, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym Mercedesem, którym kierował 21-latek. Do szpitala zostali przewiezieni kierujący pojazdami oraz z 34-letnia pasażerka Audi – informuje rzecznik KPP Pajęczno mł. asp. Wioletta Mielczarek.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Obwodnica Pajęczna
Obwodnica Pajęczna
18 dni temu

Pajęczno jest za małym miastem jak na takie natężenie ruchu bez obwodnicy miasta się nie obejdzie bo coraz ciężej jest przejść po pasach a nawet coraz gorzej obejrzeć telewizję przez hałas

Uczulony
Uczulony
18 dni temu

Pokłosie uprawnień tajnych współpracowników, w główkach się odkleja i każdy widzi się że ma na dachu koguta i zarabistą syrenę i wszyscy uciekają z drogi bo hejnalista jedzie😅🤣😂

Może to ja
Może to ja
17 dni temu

Audi cztery zera piąte w srodku