R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatDziałoszyn. Zbiórka na rzecz szpitali w związku walką z koronawirusem

Działoszyn. Zbiórka na rzecz szpitali w związku walką z koronawirusem

W związku z odwołaniem tegorocznych Dni Miasta i Gminy Działoszyn informuję, że wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn podjęliśmy inicjatywę o możliwości przekazania środków finansowych, które dotychczas były przekazywane przez przedsiębiorców na organizację imprezy na cele związane z zabezpieczeniem środków ochrony osobistej dla SP ZOZ w Wieluniu oraz SP ZOZ w Pajęcznie w związku z epidemią koronawirusa.

Zbiórkę środków finansowych przeprowadzi Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn. Wpłaty można dokonać na konto Stowarzyszenia: NBS w Działoszynie numer 41 9251 0009 0034 2285 2000 0010 z dopiskiem darowizna na rzecz walki z koronawirusem. Zachęcam w imieniu swoim, jak i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn do wsparcia projektu mającego na celu pomoc w trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy w związku z epidemią koronawirusa na terenie naszego kraju.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Martą Gniecioszek- Przedstawicielem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn tel. 884-903-572 lub z Urzędem Miasta i Gminy Działoszyn tel. 43 84 37 450.

Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn
mgr Rafał Drab
R e k l a m a