R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatZobacz “Nasz nowy dom” – odcinek z Siedlca

Zobacz “Nasz nowy dom” – odcinek z Siedlca

Dzisiaj o 20:05 na antenie telewizji Polsat zostanie wyemitowany program “Nasz nowy dom”. W tym odcinku zobaczymy rodzinę z Siedlca.

„Nasz nowy dom” to reality show Telewizji Polsat, w którym ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor w pięć dni remontuje dobytek ludziom w trudnej sytuacji życiowe. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i pojawiającymi się trudnościami, by odmienić domy i życie pokrzywdzonych przez los rodzin.

Już dzisiaj o 20:05 zostanie wyemitowany odcinek w którym ekipa podejmuje się remontu budynku mieszkalnego w miejscowości Siedlec w gminie Pajęczno. W programie zobaczymy rodzinę Pani Ewy, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

Siedlec to wieś położona w południowej części województwa łódzkiego. To tu, w domu przy głównej drodze mieszka pani Ewa z dwojgiem dzieci: 11-letnią Wiktorią i 10-letnim Patrykiem. Jakiś czas temu kobieta uciekła od męża nadużywającego alkoholu, który nie interesował się rodziną. Mimo rozstania za ciągle konflikty z prawem swojego ojca cenę płacą dzieci i mają utrudnione kontakty z rówieśnikami.
Sytuację pogarsza koszmarny stan ich domu, do którego nie tylko nie można nikogo zaprosić, ale i samemu trudno w nim przebywać. Z dziurawego dachu leje się woda, instalacja elektryczna po prostu nie działa, w pokoju dzieci nie ma światła, a w całym domu ciepłej wody.

Przeprowadzony w sierpniu telewizyjny remont wywołał niemałą sensację. Pod domem bohaterów programu pojawiali się nie tylko mieszkańcy Siedlca. Wszyscy chcieli podejrzeć tworzenie programu od kuchni. Dzisiaj zobaczymy efekt końcowy.

Nasz nowy dom – Siedlec

Siedlec to wieś położona w południowej części województwa łódzkiego. To tu, w domu przy głównej drodze mieszka pani Ewa z dwojgiem dzieci: 11-letnią Wiktorią i 10-letnim Patrykiem. Jakiś czas temu kobieta uciekła od męża nadużywającego alkoholu, który nie interesował się rodziną. Mimo rozstania za ciągle konflikty z prawem swojego ojca cenę płacą dzieci i mają utrudnione kontakty z rówieśnikami. Sytuację pogarsza koszmarny stan ich domu, do którego nie tylko nie można nikogo zaprosić, ale i samemu trudno w nim przebywać. Z dziurawego dachu leje się woda, instalacja elektryczna po prostu nie działa, w pokoju dzieci nie ma światła, a w całym domu ciepłej wody. Z zawilgoconych ścian odpada farba, brakuje mebli, nie ma zabawek. Ekipa staje przed ogromnym wyzwaniem stworzenia dla rodziny domu bezpiecznego, ciepłego ale równocześnie niedrogiego w utrzymaniu.

Opublikowany przez Nasz Nowy Dom Środa, 7 października 2020

R e k l a m a

11 KOMENTARZE

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Winiar
Winiar
3 lat temu

Fiu fiu że jeszcze admin nie zablokował dodawania komentarzy…

Deew
Deew
odpowiedział na komentarz  Winiar
3 lat temu

Bo to nie o Tokarskim.

Masakra
Masakra
3 lat temu

Ja się pytam …

Gdzie była pomoc dla tych ludzi… Matko….co oni w tej gminie w GOPS robili….!!!!!

Endomondo
Endomondo
odpowiedział na komentarz  Masakra
3 lat temu

Jeszcze sąd i kuratora na niä naslali…

Hj@vp.pl
Hj@vp.pl
odpowiedział na komentarz  Endomondo
3 lat temu

Nie znasz sprawy dlaczego jest nadzór kuratora to nie komentuj.

Deew
Deew
odpowiedział na komentarz  Hj@vp.pl
3 lat temu

Oj znam będę świadkiem w sądzie że mops wyżywa się na niepełnosprawnej matce a innych rzeczywistych patoli nie rusza.

Sadowiok
Sadowiok
3 lat temu

I w państwie „prawa” i „sprawiedliwości” takie rzeczy? Żeby prywatne stacje telewizyjne musiały pomagać samotnym matkom w ciężkich sytuacjach życiowych? PiS rządzi już 6 rok? Oto efekty. Dobra zmiana dla swoich w PGE…

Kwazi
Kwazi
3 lat temu

Kiedy powtorka?

Jacek
Jacek
odpowiedział na komentarz  Kwazi
3 lat temu

Napewno nie w niedziele bo to jest odc 203 a pisze że w niedziele będzie 204

Obiktywny
Obiktywny
3 lat temu

Przecież jej partner z nią mieszka zaraz po remoncie wrócił do domu. Powinna pogonić go a teraz po wyremontowanym domku da sobie radę Tylko żeby tego niezniszczyli. Bo jest ślicznie zrobione Brawo dla ekipy

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Obiktywny
3 lat temu

Nie kłam człowieku. Mieszkam koło niej. Sama mieszka od lat. Podaj swoje imię i nazwisko jak taki mądry jesteś.