R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionCała Polska w poszukiwaniu SuperW!

Cała Polska w poszukiwaniu SuperW!

Wystartowała rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. W tym roku potrzebujemy aż 13 700 SuperW, którzy wyjdą naprzeciw biedzie. To dotychczas rekordowa liczba w projekcie!

Projekt Stowarzyszenia WIOSNA w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej. Do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa. W tej chwili przyjmujemy zgłoszenia chętnych na wolontariuszy.

Wolontariusz SZLACHETNEJ PACZKI dociera do prawdziwej biedy, wchodzi tam, gdzie inni są obojętni albo boją się wejść. SuperW odnajdują potrzebujących w swoim mieście, spotykają się z nimi w ich domach, diagnozują sytuację i podejmują decyzję o włączeniu do projektu. Następnie dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy przez darczyńców. Wolontariusze w praktyce łączą biednych i bogatych. Są ekspertami w walce z biedą.

Pamiętaj! Biorąc udział w projekcie zyskujesz bardzo wiele. Przede wszystkim poznasz fantastycznych  ludzi. Możliwość rozwijania siebie, zdobywanie nowych kompetencji. Stawania się lepszym człowiekiem.
Aby być częścią tego pięknego projektu wystarczy wejść na stronę www.superw.pl, wybrać rejon PAJĘCZNO i okolice oraz wypełnić krótki formularz. Dołącz do wyjątkowego grona.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
7 lat temu

A co w tym czasie robi urzędnik ,którego zadaniem jest właśnie niesienie pomocy ludziom biednym i potrzebującym?? To może należy zlikwidować ośrodki pomocy i centra rodzinie i itp instytucje?

10warta
10warta
odpowiedział na komentarz  Ewa
7 lat temu

Pracuje aby porozdawać głupie 500+.

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  10warta
7 lat temu

500+ to żadne „rozdawanie” pieniędzy .To inwestycja w przyszłość . W każdym cywilizowanym kraju wspiera się tzw. rodziny rozwojowe. W naszym zacofanym społeczeństwie do dziś rodziny wielodzietne uważa się za patologię.

10warta
10warta
odpowiedział na komentarz  Ewa
7 lat temu

W 3 i 4 zdaniu masz Ewo całkowitą rację. Ale w odniesieniu do 1 i 2 łącznie to ta przyszłość to moment gdy pieniędzy na program zabraknie i będzie trzeba, zapewne pośrednio, zwiększyć obciążenia podatkowe.