R e k l a m a

Miliony dla Polski

Kompromis zawarty wokół budżetu UE to wielki sukces całej Europy, a przede wszystkim sukces Polski i rządu Zjednoczonej Prawicy informują działacze Porozumienia z okręgu sieradzkiego i wieluńskiego.

Potwierdzają oni znaczenie polityczne porozumienia „Postawiliśmy w tych negocjacjach ambitne cele, które udało nam się zrealizować. To zasługa premiera Morawieckiego i całego rządu, w tym premiera Jarosława Gowina.

Warto podkreślić, że stosunek Porozumienia Jarosława Gowina do wynegocjowanego porozumienia Działacze informują, że Porozumienie, jako proeuropejska prawica, wie, że jednym z najważniejszych fundamentów Zjednoczonej Europy jest dialog i odrzucało logikę WETO albo ŚMIERĆ.

Historyczny kompromis osiągnięty na szczycie Rady Europejskiej sprawia, że Polska będzie jednym z największych beneficjentów Unijnego budżetu, a polska gospodarka i polscy przedsiębiorcy otrzymają środki, które pozwolą im skutecznie walczyć ze skutkami kryzysu gospodarczego. Dzięki temu porozumieniu będziemy mogli wykorzystać miliardy euro, tak potrzebne dziś tysiącom polskich firm i milionom polskich rodzin.

Działacze informują, że jeszcze przed świętami rozpoczną się szeroko zakrojone konsultacje z przedstawicielami firm i związków zawodowych, z samorządowcami i ekspertami – jak najlepiej spożytkować te środki. W styczniu zaś zaprezentowane zostaną kolejne propozycje w ramach przygotowanego w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii Planu dla Pracy i Rozwoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a