Tanie ubezpieczenie samochodu w 3 krokach

0

Ceny ubezpieczeń poszybowały w górę, a od nowego roku czekają nas kolejne podwyżki. W wielu przypadkach istnieje jednak możliwośc obniżenia kosztów polisy, wystarczy skorzystać z porównywarki ofert.

Jeśli Ty również chcesz obniżyć koszt swojej polisy sprawdź oferty kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych z całej Polski. Wystarczy użyć kalkulator OC/AC, aby wybrać tą optymalną dla Ciebie. Podczas wypełniania formularza konieczne będzie podanie danych samochodu oraz właściciela, więc od razu przygotuj dowód rejestracyjny i dokument tożsamości.

Uzupełnianie formularza rozpoczynamy od podania szczegółowych danych dotyczących naszego pojazdu oraz interesującego nas rodzaju ubezpieczenia. Informacje o marce, modelu, pojemności i roku produkcji znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym Twojego samochodu. Kolejnym krokiem jest udzielenie odpowiedzi na pytania jak użytkujesz pojazd. Ubezpieczycieli interesuje m.in. czy jest to pojazd firmowy czy prywatny, jaki jest planowany przebieg roczny, gdzie parkujesz pojazd i jakie posiada zabezpieczenia.

Kolejnym krokiem na drodze do tańszego ubezpieczenia jest podanie danych właściciela pojazdu i jego kierowców. W ostatnim etapie zostaniemy poproszeni o uzupełnienie informacji o dotychczasowych zniżkach lub ich braku. W tym kroku możesz również podać swój adres mailowy dzięki czemu oferta zostanie wysłana właśnie na e-mail. Pozwoli to wrócić do wyliczenia w każdej chwili bez konieczności ponownego wypełniania formularza.

Po rzetelnym wypełnieniu formularza otrzymamy propozycję polis, dodatkowo w trackie generowania listy ofert możemy również wskazać preferowany sposób zawarcia polisy. W zależności od parametrów jakie wprowadziliśmy do formularza będzie to oferta od kilkunastu do kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych działających na terenie naszego kraju. Dla przykładowego samochodu Renault Megane z 2017 roku i kierowcy mieszkającego w gminie Pajęczno ubezpieczenie samochodu okazało się niższe od dotychczasowej polisy, aż o 500 zł dla pakietu ubezpieczenia OC+AC, więc jest to znaczna kwota, która może pozostać w naszym portfelu. Korzystanie z porównywarki nic nie kosztuje, a może znacząco obniżyć wysokość składki, dlatego już dziś wypełni formularz i sprawdź ile możesz zaoszczędzić.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments