R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionW całym kraju zawyją syreny

W całym kraju zawyją syreny

W poniedziałek 1 sierpnia obchodzimy 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – jednego z najbardziej krwawych zrywów w dziejach naszego Narodu. Przez 63 dni powstańcy warszawscy zmagali się z przeważającymi siłami niemieckich okupantów. Swą heroiczną walkę podjęli w obronie niepodległości Rzeczpospolitej, zagrożonej przez zbrodnicze totalitaryzmy – nazistowski i komunistyczny.

Tego dnia punktualnie o godz. 17.00 na terenie całego kraju włączone zostaną syreny alarmowe. Uruchomienie ciągłego sygnału akustycznego będzie trwało minutę.
Włączenie syren ma na celu sprawdzenie skuteczności funkcjonowania systemu alarmowego ale przede wszystkim upamiętnienie 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ku pamięci
Ku pamięci
1 rok temu

Część i chwała bohaterom

Kapral
Kapral
odpowiedział na komentarz  Ku pamięci
1 rok temu

Szkoda tych co zginęli, chwała tym co walczyli ale krytyka dla tych co o tym zdecydowali siedząc w Londynie i wymachiwali szabelką. Podobnie jak ci obecni co nas pchają do wojny na zlecenie cwaniakow z USA. Po co te szaleńcze zakupy uzbrojenia bez ładu i składu . Coś kombinują.

Jp widzisz i nie grzmisz
Jp widzisz i nie grzmisz
odpowiedział na komentarz  Kapral
1 rok temu

Po to żeby przed potencjalnym agresorem było by czym się obronić myślisz że NATO ci pomoże w przeciągu 5 minut a może byś chciał jak mówił Kompromitowski że pilot to poleci drzwiami od stodoły

Mjetho
Mjetho
odpowiedział na komentarz  Kapral
1 rok temu

„Po co te szaleńcze zakupy uzbrojenia bez ładu i składu .”
Odpowiadam: żeby takie ruskie trolle jak ty miały o czym pisać.

Kapral
Kapral
odpowiedział na komentarz  Mjetho
1 rok temu

Samoloty Korei znacząco gorsze od F16, bazy serwisowej brak, szkolenia brak, czołgi może nie takie złe ale swoje oddaliśmy Ukrainie za darmo, 250 sztuk a kupujemy 1000. Zdrajcy szykują w Polsce coś grubego. Chciałbym się mylić. Pozdrawiam.

Paj
Paj
odpowiedział na komentarz  Kapral
1 rok temu

Zanim coś napiszesz to pomyśl trochę bo myślenie nie boli… Samoloty które są kupowane w Korei nie służą do wymiany całej naszej floty tylko będą uzupełnieniem to po pierwsze po drugie wiesz ile byśmy czekali za F16 w takiej liczbie a tak otrzymamy je szybciej i mało czym się różnią od F16 bo powstały przy współpracy z tym samym koncernem po 3 lepiej było się już pozbyć tego sowieckiego szrotu do którego modernizacja nie miała już sensu w nieskończoność nie można było je reanimować a tak będziemy mieli czołgi zaawansowane technologicznie o których Ruskie mogą sobie pomarzyć ….. zresztą Ruskim… Więcej »

Kapral
Kapral
odpowiedział na komentarz  Paj
1 rok temu

Zanim coś napiszesz porównaj parametry. Zasięg o połowę mniejszy, uzbrojenie znacząco mniejsze. F16 jest samolotem wielozadaniowym, a poza tym takie już mamy i potrafimy się nimi posłużyć. Zobacz też jakie kraje i które kupiły koreanczyki. Może coś zrozumiesz. Pozdrawiam.

Paj
Paj
odpowiedział na komentarz  Kapral
1 rok temu

Przeczytaj wyżej co jest napisane wyżej ze 100 razy