R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionWe wrześniu numer 998 zostanie przełączony do CPR

We wrześniu numer 998 zostanie przełączony do CPR

W dniach 1-8 września br. na terenie województwa łódzkiego rozpocznie się proces przełączania numeru alarmowego 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Łodzi (CPR). Numer alarmowy 998 będzie nadal działał, zmieni się natomiast miejsce odbioru zgłoszenia. Oznacza to, że dzwoniąc na numer alarmowy 998 zostaniemy połączeni z operatorem numerów alarmowych w CPR, który przyjmie zgłoszenie i przekaże je do właściwej jednostki organizacyjnej Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki temu, że informacja od razu trafi do operatora numeru alarmowego w CPR, możliwe będzie jednoczesne powiadomienie o zdarzeniu wszystkich właściwych służb, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Obsługa numeru alarmowego przez operatora numeru alarmowego w CPR pozwala, także wyeliminować zgłoszenia niezasadne lub fałszywe. Dyżurni operacyjni PSP będą otrzymywali od operatorów z CPR tylko te zgłoszenia alarmowe, które rzeczywiście dotyczą zagrożenia życia, zdrowia, mienia, bezpieczeństwa czy środowiska. Kolejnym efektem przełączenia numeru alarmowego 998 do CPR będzie ujednolicenie sposobu obsługi zgłoszeń kierowanych na numery alarmowe, w tym zgłoszeń obcojęzycznych.

informacja prasowa

R e k l a m a

16 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

16 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
olaf
olaf
2 lat temu

Studentowi znowu w życiu nie wyszło…

Gibon
Gibon
2 lat temu

Fatalny pomysł . Dyspozytorzy z cpr to kpina nie można się z nimi dogadać . Pytają po sto razy o to samo .

Felek
Felek
2 lat temu

Znowu pisowska kombinacja aby ludziom zmieszać w głowie.

Romcio
Romcio
odpowiedział na komentarz  Felek
2 lat temu

To po pisowsku aby propaganda szła, zero merytoryki.

Czerwony pis
Czerwony pis
odpowiedział na komentarz  Romcio
2 lat temu

No to pisowskie pajeczanskie lewackie dziadostwo.

Historyk powiatu
Historyk powiatu
odpowiedział na komentarz  Czerwony pis
2 lat temu

Kto chce to sprawdzi skad pochodza lokalni dzialacze pis, z jakich rodzin. Kto był aktywną działaczka PZPR i dyrektorką szkoły, kto był przewodniczącym rady powiatu w PRL, kto był taksowkarzem i pil na plebani i komendzie MO, itd. Starsi to wiedzą, młodsi niech się dowiedzą.

Lord
Lord
2 lat temu

Nieroby? , widzę że nie macie żadnego zajęcia….. cały wasz umysł jest skoncentrowany co by tu pisać na formach o PISe, obojętnie jaki temat to tylko jedno i to samo aż mdli mnie, ten portal co raz bardziej na dno idzie,zatruwacie swym jadem całe społeczeństwo, chcecie wygrać z nimi? to wybory są za dwa lata , startować a nie jątrzyć ……

Góral
Góral
odpowiedział na komentarz  Lord
2 lat temu

No jak czytasz o zlodziejach, zdrajcach i zaprzancach to cię mdli, taki z ciebie lord.

Lord
Lord
odpowiedział na komentarz  Góral
2 lat temu

Zanim zaczniesz kogoś posądzać że jest złodziejem , zdrajcą itp. przeczytaj sobie art 24 k.c bo może Cię to drogo kosztować:)…co do portalu w orzecznictwie podnosi się, że wydawca również ponosi odpowiedzialność za publikacje prasowe, ponieważ ma pośredni wpływ na ich treść, więc może by wreszcie portal TP przestał publikować rzeczy sięgające dna..

Góral
Góral
odpowiedział na komentarz  Lord
2 lat temu

Tak, najlepiej nic nie widzieć, nic nie słyszeć, nic nie mówić. Chciałbys zamordyzmu. Nie widzisz pisowskiego marnotrawstwa (elektrownia Ostrołęka 1,5 miliarda w błoto, dług Polski 1, 5 biliona zł, publiczne łapówkarstwo aby być przy korycie, itd.), oszustwa i propagandy w każdym obszarze, mediach, oswiacie, zdrowiu, gospodarce. Takie jest moje zdanie, póki co mogę je jeszcze mieć. Personalnie rozliczenie nastąpi przy urnach. Może cię krytyka pis boli ale to już twoja sprawa i nie strasz paragrafami. Pozdrawiam.

Gaga
Gaga
2 lat temu

STARA KOMUNO – WRÓĆ bo w nowej nie da się żyć.

Lutek
Lutek
odpowiedział na komentarz  Gaga
2 lat temu

Wszyscy dostaną podwyżki. My – podwyżki podatków, składek i danin. Oni (świnki przy korycie) – podwyżki pensyjek. Czego nie rozumiecie w NOWYM POLSKIM WALE?

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-zarobki-sowite-podwyzki-dla-zaufanych,nId,5451475#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Michał
Michał
2 lat temu

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych (CPI) w sierpniu 2021 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku wzrosły o 5,4 proc. – wynika z najnowszego komunikatu Głównego Urzędu Statystycznego. Względem lipca wskaźnik CPI podniósł się o 0,2 proc.

Banan
Banan
odpowiedział na komentarz  Michał
2 lat temu

Brawo pis, brawo Pielucha. Sobie podwyżki wynagrodzeń a nam podwyżki cen. Czy to nie jest okradanie ludzi o etyce nie wspominając?

Alojz
Alojz
odpowiedział na komentarz  Banan
2 lat temu

Pis nas prowadzi prostą drogą do biedy i dziadostwa. To fakt.

Ferdek
Ferdek
odpowiedział na komentarz  Banan
2 lat temu

To jest ta dobra zmiana wg pisu i Pieluchy. Dla nich tak, dla nas nie.