Wielki mecz w Pajęcznie [WIDEO]

6

Stadion Zawiszy już dawno nie widział takich tłumów. W ciepłe piątkowe popołudnie trybuny zapełniły się po brzegi. Wszystko za sprawą meczu piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i drużyną Samorządowców, jaki rozegrany został z okazji 25-lecia samorządu.

Imprezie towarzyszyła akcja charytatywna mająca na celu pomoc w zakupie specjalnego wózka dla 6 letniej Sandry. Podczas meczu zlicytowano m.in. piłkę Zbigniewa Bońka i rękawice przysłane przez Jerzego Dudka. Wolontariuszki Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Pajęcznie sprzedawały ciasta przygotowane przez przyjaciół rodziny Sandry. Dzięki hojności mieszkańców zebrano kwotę ponad 7 tysięcy złotych.

Na murawie mogliśmy podziwiać zmagania Prezydentów Sopotu, Tychów i Sczecina, Burmistrzów Kutna, Dukli, Sulejówka, Kobyłki, Drawska Pomorskiego, Rypinia oraz Burmistrza Pajeczna Dariusza Tokarskiego. W drużynie artystów wystąpili m.in. Marcin Mroczek, Piotr Zelt, Tomasz Jachimek, Jacek Krzynówek, Jarosław Jakimowicz oraz grający trener Piotr Świerczewski.

Przesympatyczna publiczność, mam nadzieję, że się dobrze bawią. Mecz może nie jest specjalnie zacięty, ale jest przesympatycznie – relacjonował po pierwszej połowie meczu Tomasz Jachimek.

Walka na boisku odbywała się w przyjacielskich nastrojach i zakończyła zwycięstwem drużyny artystów. Jednak jak wszyscy zgodnie podkreślali, nie liczy się wynik, a sam udział w meczu i szczytny cel spotkania.

Pajęczno potrafi się bawić, Pajęczno potrafi pomagać. Ja tylko mogę być wdzięczny i podziękować wszystkim, którzy wsparli tę akcję. Bardzo dziękuję. – mówił po meczu burmistrz Tokarski.

Poprzedni artykułProwokacja w supermarkecie
Następny artykułNowy radiowóz dla KPP Pajęczno
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz
mariusz
9 lat temu

Na meczu z ŁKS-em było 2 razy tyle ludzi.

henio
henio
9 lat temu

I Ty ich Mariuszku widziałeś:) ? Gratulacje, piękna impreza i szczytny cel:)

qwerty
qwerty
9 lat temu

3 liga heeeeeh. Za 100 lat chyba

ela
ela
9 lat temu

Gratulacje dla organizatorow,szlachetny cel

angela
angela
9 lat temu

super …..

angela
angela
8 lat temu

Zapraszamy na stronie sandry facebooku http://www.facebook.com/zbieranie.nakretek.wielun Sandra ma szansę na lepsze jutro, ale tylko z Waszą pomocą!

PODAJ DALEJ – UDOSTĘPNIJ!