R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWłamanie do biblioteki

Włamanie do biblioteki

Dzisiejszej nocy miało miejsce włamanie do budynku biblioteki miejskiej w Pajęcznie.

Nieznani sprawcy wybili szybę od ul. Wiśniowej i wdarli się do pomieszczenia Biblioteki Pedagogicznej. Wcześniej próbowali dostać się do oddziału dla dzieci od strony ul. Przemysłowej. Na szczęście włamywaczy spłoszył alarm i nie udało im się wyrządzić większych szkód.

włamanie do biblioteki pajęczno

włamanie do biblioteki pajęczno

włamanie do biblioteki pajęczno

Jest to kolejne włamanie do budynku użyteczności publicznej w ciągu ostatnich miesięcy.
Niestety nie było to jedyne przestępstwo dokonane tej nocy, wkrótce zamieścimy informację o kolejnych włamaniach oraz próbach podpaleń na terenie Pajęczna.

R e k l a m a

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
pajeczak
pajeczak
9 lat temu

To się nazywa głód wiedzy 🙂

Adrian Usarek
Adrian Usarek
9 lat temu

może biblioteka powinna być całodobowa;)

EksperT
EksperT
9 lat temu

Debilizm pajęczańskich „przestępców” przeraża. Dwie budy na ryneczku podpalone. Piwnica w bloku podpalona. Powybijane szyby w bibliotece, bo włamaniem tego nazwać nie można. Mam nadzieje że jeden z debili bądź debilek który to robił przeczyta.
Na przyszłość proponuję w momencie gdy twoja głowa nie wytrzyma przeciążenia dużej dawki denaturatu bądź innego paliwa rakietowego i zacznie ci odpie…..lać. Wsadź swój tępy łeb między futrynę a drzwi i poproś swojego kompana od kieliszka by kilkukrotnie próbował je zamknąć.

Szkoda tylko ludzi którzy teraz będą mieli trochę sprzątania po idiotach. Gdyby była możliwość opublikowania zdjęć „włamywaczy i podpalaczy roku” bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Ona
Ona
9 lat temu

Brak słów dla gówniarzy, którzy to robią. Piszę gówniarzy bo dorosły , normalny człowiek by takich rzeczy nie robił. Pragnę jeszcze zaznaczyć jeśli przeczyta to sprawca tych czynów – mimo że możesz mieć 18 + na karku nie oznacza to że jesteś dorosłym – jesteś ewidentnie gorszy od 4 latka bo ten myśli logiczniej niż ty w tym momencie. Kary za takie czynny nie powinny być tylko pieniężne lecz co najmniej społeczne albo i w zawieszeniu.

xddddd
xddddd
9 lat temu

Teraz pewnie będą pisać o tym jak podpalono kiosk pani Ani.Nie rozumiem jak można tak wszystko dewastować ;( ręce opadają.

on
on
9 lat temu

tak ??? sprawką tego samego gościa były włamania do gim itd

Adam
Adam
9 lat temu

za przeproszeniem – się w tyłkach poprzewracało

anonim
anonim
9 lat temu

To było tylko wybicie szyby ponoć, nic nie zginęło z biblioteki

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Pajęczno staje się Łódzią no to teraz się zacznie dziać