R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWojciech Beśka - Wizja lokalna

Wojciech Beśka – Wizja lokalna

Regionalne Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki z/s w Działoszynie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej: WIZJA LOKALNA. POWIAT PAJĘCZAŃSKI I OKOLICE.

Wystawa jest pokłosiem albumu wydanego przez Starostwo Powiatowe w Pajęcznie: Walory przyrodnicze i kulturowe powiatu pajęczańskiego. Autorem prezentowanych zdjęć jest Wojciech Beśka. Ekspozycja zawiera kilkadziesiąt fotografii i jest swoistą podróżą po ciekawszych zakątkach powiatu pajęczańskiego. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w 13 września (piątek, godz. 19.00) w Pałacu Męcińskich, w Działoszynie. Wernisaż uświetni występ zespołu Blues Trio z gościnnym udziałem Stanisława Rubika. Dla zespołu będzie to oficjalna promocja świeżo wydanej płyty zatytułowanej CYRK. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Wojciech Beśka – fotograf, podróżnik, animator kultury. Kurator licznych wystaw i wydarzeń fotograficznych. Założyciel Klubu Miłośników Fotografii. Laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych. Autor zdjęć znajdujących się w albumie: Walory przyrodnicze i kulturowe powiatu pajęczańskiego. Jego zdjęcia ukazywały się m.in w Angorze, Gazecie Wyborczej, oraz w magazynie PODRÓŻE.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments