R e k l a m a
Strona głównaWiadomościWygraj bilety na występ kabaretu Łowcy. B

Wygraj bilety na występ kabaretu Łowcy. B

lowcy-b-duzy

Łowcy.B to kabaret, tudzież teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie, na południowym cyplu naszego pięknego kraju, grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i parabolizowania jej na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA, odbywający się w Krakowie.

Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają widza w swój spektakl. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach) ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych.

To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych wykonawców, są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy, doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

Łowcy. B wystąpią w piątek 17 kwietnia o godz. 19:00 w Miejsko-Gminnym Dom Kultury (Kino Warta) w Działoszynie. Bilety w cenie 39 zł możecie zamówić w kasie MGDK (tel. 43 84 13 541 ) lub na stronach biletynakabarety.pl oraz kupbilecik.pl

[alert type=”success” title=””]

My również mamy dla Was bilety na występ Kabaretu Łowcy B.
Zasady zabawy są proste, informację co zrobić, aby otrzymać darmowe wejściówki znajdziecie na naszym facebookowym profilu.
Lajkowanie fanpage nie jest wymagane, ale będzie nam miło jeśli to zrobicie 😉
Co tydzień nagrodzimy kolejne osoby, dlatego zaglądajcie na TwojePajeczno.pl oraz nasz facebookowy profil aby nie przegapić możliwości otrzymania darmowych biletów.

[/alert]

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments