R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaCena, szybkość działania a może stabilność – co najbardziej doceniają przedsiębiorcy?

Cena, szybkość działania a może stabilność – co najbardziej doceniają przedsiębiorcy?

Szukając dobrego oprogramowania dla firmy różni przedsiębiorcy zwracają uwagę na różne kwestie. Jedni szukają czegoś bezpłatnego, aby jak najbardziej zredukować koszty, inni szukają czegoś prostego, aby usprawnić pracę, a jeszcze inni cenią wielofunkcyjność. Bez wątpienia jednak każdy chciałby, aby jego program działał stabilnie.

Faktura Small Business – stabilny program do faktur 2020

Swoje rozważania oprzemy na oprogramowaniu do wystawiania faktur jakim jest Faktura Small Business. Program ten powstał w 2009 r. Od tego czasu przeszedł szereg modyfikacji, aby w jak najszerszym zakresie spełniać wymagania użytkowników, jak i być zawsze aktualnym z obecnymi przepisami prawnymi. W FSB wystawimy szereg dokumentów takich jak Faktura VAT, Faktura Zaliczkowa, Faktura Proforma, Faktura Końcowa czy mniej popularne Faktura WDT, Faktura Vat Marża i Faktura Wewnętrzna. Tworzenie ich jest bardzo proste a dodatkowo pracę przyśpiesza moduł pobierania danych z CEIDG. Wystarczy tylko w odpowiednim polu wpisać NIP firmy, a reszta niezbędnych informacji pojawi się automatycznie. Kolejnym ułatwieniem jest opcja wysyłania maili z fakturami bezpośrednio z aplikacji. Nie ma konieczności otwierać przeglądarki internetowej czy osobnego programu pocztowego. Oczywiście prosty program do faktur powinien mieć też możliwość szybkiego wygenerowania pliku JPK. I taka opcja została zawarta w FSB. Dla przedsiębiorców chcących prowadzić również stany magazynowe powstał program do faktur z magazynem Faktura Small Business Handel. Użytkownik ma w nim możliwość wprowadzać taki dokument jak Faktura Zakupowa czy PZ. Każdy towar jest w określonej ilości, która zmienia się przy sprzedaży czy zakupie. Ciekawym rozwiązaniem jest moduł „kasa” umożliwiający generowanie takich dokumentów jak KP,KW, BP, BW.

Trudno jednoznacznie wskazać co jest najważniejszą cechą przy wyborze oprogramowania do firmy dla przedsiębiorcy. Na pewno byłoby idealnie, gdyby program posiadał wszystkie cechy jednocześnie, czyli był niedrogi, prosty, wielofunkcyjny i działał stabilnie. Te wszystkie atrybuty możemy znaleźć w programach Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel.

R e k l a m a