R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaJak szybko fakturować?

Jak szybko fakturować?

Fakturowanie to proces, który spotkać można w każdym przedsiębiorstwie trudniącym się sprzedażą czy świadczeniem usług. Powszechne stało się wystawianie dokumentów w formie elektronicznej. W związku z tym firmy zaopatrują się w dobre narzędzia do pracy, które pomogą im przygotować i uporządkować dokumentację w prowadzonym biznesie.

Jaki program pomoże w przygotowaniu faktur?

Program do faktur, który będzie upraszczał pracę przedsiębiorcy to np. Faktura Small Business. Jest to proste oprogramowanie stworzone przez firmę MEGA-TECH. Program ma wiele zalet. Jego funkcje zostały przygotowane i zaprezentowane w przejrzysty i zrozumiały dla odbiorcy sposób. Nawigacja po programie nie jest trudna, dlatego z programem poradzi sobie każdy początkujący w branży nowy pracownik. Program do fakturowania Faktura Small Business to nie tylko program do przygotowania faktur, ale i również innych dokumentów. Można w nim wystawiać noty, paragony fiskalne czy plik JPK. Program pozwala wysyłać przygotowane dokumenty e-mailem do klientów, wystawiać je w obcych walutach i językach. Istnieje również wiele automatycznych opcji, które przyśpieszają codzienną pracę jak pobieranie danych kontrahentów z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy.

Inne istotne funkcjonalności FSB

FSB to program dla małej i średniej wielkości firmy. Dzięki swojej nieskomplikowanej strukturze zawiera niezbędne opcje dla przedsiębiorcy, które służą mu w kompletnym przygotowaniu dokumentów. Faktury można z poziomu programu zapisywać do znanych rozszerzeń plików czy eksportować do programów księgowych. Użytkownik wystawić taki dokument jak: faktura proforma, faktura VAT czy faktura bez VAT. Program jest bardzo uniwersalny, może z niego korzystać zarówno czynny podatnik jak i zwolniony z VAT. Korzystających z tego programu może być wielu, dzięki wersji wielostanowiskowej. Dane gromadzone w programie są chronione przed ich utratą za sprawą usługi eArchiwum. Producent udostępnił możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma może sprawdzić jak będzie wyglądało fakturowanie w prowadzonej działalności.

Szukając program do wystawiania faktur warto zwrócić uwagę na funkcjonalności oferowane przez Faktura Small Business. Z tym programem szybie i proste fakturowanie jest możliwe.

R e k l a m a