R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicjanci opowiadali o swojej pracy harcerzom

Policjanci opowiadali o swojej pracy harcerzom

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie w ramach promocji zawodu odwiedzili licealistów klas mundurowych stacjonujących na obozie harcerskim w Kuźnicy.

Początek roku szkolnego to dobry okres do spotkania z młodzieżą, która zaczyna kolejny etap nauki i wchodzi w dorosłe życie. Co za tym idzie, wybór ścieżki dalszej kariery. W poniedziałek 23 września w Ośrodku Obozowo-Biwakowym ZHP Ruda Śląska w Kuźnicy (gmina Nowa Brzeźnica) odbyło się spotkanie promocyjne zawodu policjanta wśród uczniów klas mundurowych o profilu policyjnym i wojskowym.

W spotkaniu uczestniczyli z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp. Artur Wnuk, który szczegółowo omówił struktury organizacyjne poszczególnych wydziałów policji oraz charakter pracy policjanta. Młodzi ludzie mogli dowiedzieć się również jak wyglądają poszczególne etapy doboru do służby, jakie dokumenty są wymagane jak również jak wygląda ścieżka kariery w Policji. Na koniec nie zabrakło pytań dotyczących pracy w Policji.

tekst i fot.: KPP Pajęczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments