R e k l a m a
Strona głównaSportIV Pajęczański Bieg Niepodległości

IV Pajęczański Bieg Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, czwarta już edycja IV Pajęczańskiego Biegu Niepodległości! Chcesz otrzymać wyjątkowy medal, poczuć niesamowitą atmosferę i magię biegowego święta? Zapraszamy do Pajęczna 11 listopada 2017 roku!

Nowością czwartej edycji biegu jest jeszcze bardziej atrakcyjna trasa. Uczestnicy zawodów zobaczą jedno z najstarszych drzew w Polsce – 700-letnią LIPĘ, przebiegną m.in. obok zabytkowego Sanktuarium Matki Bożej Pajęczańskiej, oraz symbolicznie przekroczą bramę miasta w Ratuszu Miejskim. Biegacze mogą też liczyć na bardziej komfortową obsługę. Po raz pierwszy biuro zawodów będzie zlokalizowane w Pajęczańskim Domu Sportu, na uczestników będą czekać m.in. nowe szatnie. Bieg Główny odbędzie się na dystansie 5,5 km, start przewidziany jest o godz. 14.00.

Biorąc udział w IV Pajęczańskim Biegu Niepodległości 11 listopada będzie też można pomóc 3-letniemu Franusiowi, który zmaga się z rozległym zapaleniem mózgu i od dłuższego czasu przebywa w śpiączce. Franuś obecnie przebywa w klinice Budzik. Powrót do zdrowia uzależniony jest od regeneracji komórek mózgowych, by do tego doszło konieczna jest intensywna i kompleksowa rehabilitacja, której celem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Uczestnicy wszystkich rywalizacji odbywających się 11 listopada w ramach IV Pajęczańskiego Biegu Niepodległości, będą mogli przyłączyć się do akcji charytatywnej Biegnę dla Franusia m.in. zakupując produkty-cegiełki. Oprócz Biegu Głównego organizatorzy przygotowali również zawody dla młodszych miłośników biegania – od godz. 13.00 na starcie staną uczniowie szkół podstawowych.  Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród dla wszystkich uczestników IV PBN. Szczegółowe informacje (zapisy, regulamin) na stronie www.biurozawodow.pl (zakładka IV Pajęczański Bieg Niepodległości), oraz na stronie www.bieg.twojepajeczno.pl.
UWAGA! Tylko do końca października wpisowe w promocyjnej cenie – 30 zł.
W imieniu organizatorów ZAPRASZAMY!

tekst i plakat: pajeczno.pl
R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Oli
Oli
6 lat temu

Brawo☺

Olx
Olx
6 lat temu

Już trenuję☺

Jan
Jan
6 lat temu

Super inicjatywa☺

Xyz
Xyz
6 lat temu

Będę ☺☺☺

gtym
gtym
6 lat temu

Bieg Niepodległościowy a nowe nazwy ulic z Niepodległością nic wspólnego nie maja:(

Robert
Robert
odpowiedział na komentarz  gtym
6 lat temu

Zawsze się jeden zrzęda znajdzie

Jan
Jan
odpowiedział na komentarz  Robert
6 lat temu

Asd