R e k l a m a
Strona głównaSportWidzew i ŁKS wygrają swoje mecze?

Widzew i ŁKS wygrają swoje mecze?

Początek rundy wiosennej nie jest udany zarówno dla piłkarzy Widzewa Łódź, jak i ŁKS-u. Obaj przedstawiciele łódzkiej piłki zanotowali zaledwie jedno zwycięstwo w 4 rozegranych meczach. Czy sytuacja poprawi się po najbliższym weekendzie zdaniem zakładów sportowych?

Widzew Łódź

Piłkarze Widzewa Łódź przystępowali do rozgrywek w rundzie wiosennej na 2 miejscu w tabeli. Nie było więc żadnych wątpliwości, że ta drużyna celuje w wywalczenie awansu do Ekstraklasy. RTS fatalnie rozpoczął zmagania po przerwie zimowej, ponieważ na swoim boisku przegrał z Arką Gdynia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że była to dopiero pierwsza porażka tego zespołu w meczu domowym. Tak słabego Widzewa w defensywie w tym sezonie jeszcze nie widziałem, dlatego też pojawiło się wiele opinii związanych z tym, że być może ta drużyna nie jest gotowa na wywalczenie awansu. Moim zdaniem to jednak tylko wypadek przy pracy, co pokazało kolejne spotkanie ligowe na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Co prawda Widzew był tutaj zdecydowanym faworytem w ofercie zakładów bukmacherskich, jednak właśnie takimi meczami osiąga się cel, jakim jest awans do Ekstraklasy.

Łodzianie wywalczyli 3 z 6 możliwych punktów po wznowieniu rozgrywek. Nie ma wątpliwości, że kibice liczyli na komplet oczek po 2 rozegranych meczach, jednak jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Fakty są takie, że goniące drużyny również straciły oczka, dlatego też sytuacja się nie pogorszyła. Jedynym minusem jest to, że do rywalizacji realnie włączyła się Arka Gdynia.

Widzew – statystyki:

-W ostatniej kolejce piłkarze Widzewa wygrali na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

-Łodzianie aktualnie plasują się na 2 miejscu w tabeli.

-Widzew w rundzie wiosennej wywalczył 3 z 6 możliwych punktów.

-RTS zdobył po dwie bramki w obu rozegranych meczach.

-Widzew w ostatnim meczu domowym przegrał z Arką Gdynia.

Kolejnym przeciwnikiem tego zespołu będzie Górnik Polkowice. Zakłady bukmacherskie nie mają więc wątpliwości, że 2. drużyna w tabeli jest faworytem w starciu z beniaminkiem. Na podstawie proponowanych kursów można nawet napisać, że każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo gości będzie tutaj sporą niespodzianką.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Widzewa Łódź. Patrząc jednak na statystyki, łatwo zauważyć, że w 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami wpadło mnóstwo bramek. Łącznie fani oglądali w tych rywalizacjach aż 13 trafień.

ŁKS Łódź

ŁKS rozpoczął rundę wiosenną od 2 remisów z rzędu. Takie wyniki z pewnością nie poprawiły sytuacji tego zespołu, która była skomplikowana już po rundzie jesiennej. Drużyna, która w poprzednim sezonie do samego końca walczyła o awans, plasuje się aktualnie dopiero na 9 miejscu w tabeli. ŁKS ma nadal realne szanse na wywalczenie awansu, jednak wiele wskazuje na to, że będą musieli powalczyć w barażach. Nie jest to z pewnością scenariusz, o którym marzyli fani tego zespołu, szczególnie po tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie. Gracze, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie, z pewnością pamiętają, że ŁKS przegrał w decydującym meczu z Górnikiem Łęczna i tym samym zaprzepaścił szansę na awans.

Jednym z kluczowych mankamentów w grze tego zespołu w obecnym sezonie są występy przed własną publicznością. W związku z tym nie można z pełnym przekonaniem napisać, że ŁKS jest pewniakiem w starciu ze Stomilem. Analitycy zakładów bukmacherskich nie mają tutaj co do tego żadnych wątpliwości, jednak moim zdaniem trzeba uważać. Stomil pokazał już po zimowej przerwie, że potrafił zremisować na obiekcie Korony Kielce, więc nie jest to drużyna określana mianem chłopca do bicia.

ŁKS – statystyki:

-ŁKS w ostatniej kolejce zremisował z Koroną Kielce.

-ŁKS aktualnie ma 31 punktów po 21 meczach.

-Łódzki Klub Sportowy zremisował w obu meczach rundy wiosennej.

-W 2 ostatnich starciach z udziałem tego zespołu nie było wyniku +2,5 gola.

-ŁKS nie wygrał w 4 ostatnich meczach ligowych.

Jak układały się ostatnie rywalizacje pomiędzy tymi zespołami? Statystyki wskazują, że ŁKS miał zdecydowaną przewagę. Łodzianie zwyciężyli w 4 z ostatnich 5 rozegranych meczów pomiędzy tymi drużynami. Podobnie wyglądają statystyki, jeśli rozgraniczymy mecze bezpośrednie na rywalizację rozegrane w Łodzi.

Widzew i ŁKS – na co zwrócić uwagę?

Obaj przedstawiciele łódzkiej piłki są zdecydowanym faworytem w ofercie zakładów bukmacherskich. Zarówno Widzew, jak i ŁKS zagrają z drużynami, które walczą o utrzymanie, dlatego też analitycy zakładów sportowych nie biorą pod uwagę innego scenariusza, jak tylko zwycięstwo tych drużyn.

W ofercie zakładów bukmacherskich Betcris na te spotkania możesz obejrzeć wiele interesujących propozycji. Zacznijmy od rywalizacji pomiędzy Górnikiem Polkowice a Widzewem Łódź. Goście są zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak trzeba na nich uważać. Wszystko za sprawą bardzo słabej dyspozycji tego zespołu od początku obecnego sezonu w meczach wyjazdowych. Moim zdaniem granie na wygraną gości po takim kursie jest sporym ryzykiem. Lepszą opcją jest tutaj dla mnie obstawienie przynajmniej 2 strzelonych bramek przez ekipę przyjezdną, ponieważ Widzew strzelił łącznie 4 gole w 2 rozegranych meczach rundy wiosennej i pokrył taką linię w dwóch ostatnich starciach bezpośrednich z tym rywalem.

Jeśli chodzi o ŁKS, to tutaj również trzeba uważać. Łodzianie są zdecydowanym faworytem w rywalizacji ze Stomilem Olsztyn, jednak w obecnej kampanii nie rozpieszczają swoich kibiców podczas meczów domowych. Duma Warmii w ostatnim czasie potrafiła zremisować między innymi z Koroną Kielce na wyjeździe, więc nie jest to chłopiec do bicia. Wydaje mi się, że najlepszym wyborem z oferty zakładów bukmacherskich będzie tutaj podpórka na drużynę gospodarzy, a także bramkowy under -3,5 gola. Taka propozycja jest dostępna na przykład w ofercie zakładów specjalnych przygotowanej przez analityków Betcris. Sprawdź, co jeszcze przygotowali oni dla Ciebie na weekend z 1. Ligą.

Więcej lokalnego sportu znajdziesz tutaj: https://twojepajeczno.pl/sport/

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych-bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

R e k l a m a