R e k l a m a
Strona głównaSportWidzew wygra w Polkowicach?

Widzew wygra w Polkowicach?

Zawodnicy Widzewa rozpoczęli rozgrywki w rundzie wiosennej od porażki z Arką Gdynia. Przełamanie tego zespołu nastąpiło jednak bardzo szybko, ponieważ już tydzień później Łodzianie zwyciężyli w wyjazdowej rywalizacji ze Stomilem Olsztyn. Czy dobrą passę tego zespołu uda się kontynuować w rywalizacji z beniaminkiem?

Górnik Polkowice vs Widzew Łódź

Górnik Polkowice w fatalnym stylu rozpoczął rozgrywki w rundzie wiosennej. Mowa tutaj o zespole, który przegrał w obu rozegranych rywalizacjach, a dodatkowo nie zdobył w nich nawet jednego gola. Polkowiczanie ulegli najpierw w wyjazdowym starciu z Chrobrym Głogów, a tydzień później wyjechali bez punktów z Gdyni. Trzeba przyznać, że sytuacja tego zespołu w ligowej tabeli robi się skomplikowana, ponieważ zajmują oni ostatnie miejsce z dorobkiem 13 punktów. Strata do bezpiecznej pozycji, którą aktualnie zajmuje Zagłębie Sosnowiec, to aż 9 oczek. Walka o utrzymanie tego zespołu jest jeszcze możliwa, jednak Górnik Polkowice musi zacząć punktować w rywalizacjach z wyżej notowanymi rywalami. Na ten moment jednak zakłady bukmacherskie online spodziewają się spadku tego zespołu.

Nic więc dziwnego, że Widzew jest zdecydowanym faworytem nadchodzącej rywalizacji z beniaminkiem. Łodzianie zwyciężyli w pierwszej rywalizacji z tym przeciwnikiem na swoim boisku, a w tym meczu wpadło aż 6 bramek. Kibice obu drużyn z pewnością liczą na powtórkę takiego scenariusza z ofensywną grą. Fani z Polkowic z pewnością chcieliby jednak odwrócić wynik tej rywalizacji.

Statystyki:

-Widzew jest aktualnie 2. drużyną tabeli rozgrywek.

-Łodzianie przegrali do tej pory jeden mecz na swoim boisku.

-Widzew ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

-Łodzianie wywalczyli 3 punkty z 6 możliwych w rundzie wiosennej.

-Widzew strzelił dokładnie po 2 bramki w obu rozegranych meczach rundy wiosennej.

Zakłady bukmacherskie na mecz

Górnik Polkowice obecnie plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli, dlatego też nic dziwnego, że analitycy zakładów bukmacherskich nie dają tej drużynie większych szans na wywalczenie punktów w rywalizacji z Widzewem. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że aktualny wicelider tabeli ma w tym sezonie sporo problemów w meczach wyjazdowych. Widzew zdecydowanie lepiej radzi sobie przed własną publicznością, dlatego polecam tutaj uważać na typ związany ze zwycięstwem gości.

Widzew nie ma za sobą jednak udanego początku rozgrywek, ponieważ przegrał u siebie z Arką Gdynia, a zapowiedź tego meczu mieliśmy na naszej stronie tutaj: https://twojepajeczno.pl/sport/1-liga-wraca-do-gry-zapowiedz/. Widzew był faworytem dla zakładów bukmacherskich, ale ostatecznie przegrał, ku zaskoczeniu typerów, którzy bazowali na tym, że do tej pory twierdza Łódź ani razu nie padła.

Wydaje mi się, że lepszą propozycją będzie tutaj dla bezpieczeństwa zagranie podpórki w stronę gości, a do tego dołożenie linii +2,5 gola, która pozwoli nam na osiągnięcie ciekawego kursu od bukmachera PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

R e k l a m a