R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoBurmistrz Pajęczna na otwarciu stadionu w Tychach

Burmistrz Pajęczna na otwarciu stadionu w Tychach

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Tychy burmistrz Pajęczna Dariusz Tokarski wziął udział w oficjalnym otwarciu Stadionu Miejskiego w Tychach. Wybudowany za kwotę 129 mln złotych stadion pomieści 15 000 widzów i jest uważany przez wielu za jeden z najpiękniejszych obiektów tego rozmiaru w Europie.

W ramach uroczystego otwarcia w sobotę 18 lipca rozegrany został mecz pomiędzy GKS Tychy i FC Koeln. Natomiast w niedzielę na murawie zmierzyli się oldboje GKSu Tychy i prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie z całej Polski grający w Reprezentacji Polski Samorządowców. W drużynie samorządowców wystąpił burmistrz Pajęczna Dariusz Tokarski.

Myślę, że spotkanie było bardzo udane. Naszym trenerem był Andrzej Strejlau. Bardzo fajny człowiek i bardzo dobry trener, mający wiele celnych uwag. Niestety nie posłuchaliśmy tych uwag od samego początku i tylko dlatego przegraliśmy 9:3 – relacjonuje burmistrz Tokarski.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
8 lat temu

Burmistrz na medal! Nie to co u nas w działoszynie… 🙁

MDz
MDz
odpowiedział na komentarz  ...
8 lat temu

Jeśli Drab dalej będzie otaczał się ludźmi z wyrokami (salami) i oskarżonymi (pamersowa) to daleko nie zajdzie. Szkoda tylko straconych lat Działoszyna.

...
...
odpowiedział na komentarz  MDz
8 lat temu

A najgorsze jest to, że na kolejną kadencję też go wybiorą… Taki ciemny lud… Albo dla niepoznaki wystawią karmnikową…

gość
gość
8 lat temu

dobrze, że burmistrz nie wjechał koniem