R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDebata społeczna w Pajęcznie

Debata społeczna w Pajęcznie [WIDEO]

„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” to temat przewodni debaty zorganizowanej przez pajęczańską policję, Prezesa Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pajęcznie Czesława Walaszczyka oraz Cementownię Warta.

KPP Pajęczno reprezentował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kom. Adam Stochniałek, Zastępca Naczelnika Prewencji st. asp. Zbigniew Wojtasik oraz Oficer Prasowy asp. Mieczysław Botór.

Głównym celem spotkania było wypracowanie większej świadomości bezpiecznego korzystania z dróg jako niechronieni uczestnicy ruchu. Była to także świetna okazja do tego, aby policjanci dowiedzieli się, co zdaniem mieszkańców należy zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo w Pajęcznie. Jednym z pomysłów było zwiększenie liczby pieszych patroli.

Podczas debaty funkcjonariusze omówili także, nowe sposoby oszustw na wnuczka i policjanta. W ramach poprawy bezpieczeństwa pieszych, każdy z uczestników otrzymał kamizelkę odblaskową ufundowaną przez Cementownie Warta.

R e k l a m a

11 KOMENTARZE

guest

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
buk
buk
7 lat temu

Srutu-tutu … A z parkującymi ciezarowkami nie umieją zrobić porządku. Zajmują cały pas ruchu, ale drogówka udaje, że nie widzi, bo to auta kolegów. Czekają, aż komuś dziecko wybiegnie zza takiej beczki i będzie tragedią. Temat poruszany wielokrotnie, ale policja udaje, że nie słyszy. Lepiej rowerzystę po piwie zatrzymać. A parkingów wójt, czy burmistrz nie zapewnia dla nich.

Marta P.
Marta P.
odpowiedział na komentarz  buk
7 lat temu

Chyba tutaj czytałam wywiad albo było wideo gdzie Tokarski mówił, że Targowica jest właśnie takim parkingiem i to tam powinny parkować takie samochody.

edw
edw
7 lat temu

Majki, ja Cię nie poznaję. To, że ostatnia ławka to wiem, ale dialog z służbami mundurowymi ? Co się z tobą stanie, gdy Ci ufać przestanę ?

majki
majki
odpowiedział na komentarz  edw
7 lat temu

…gdy chodz raz zwatpie….. jaki dialog ??? niech wiedza ze gowno robia i niech sie za meneli wezma bo sie plewi to po mojej dzielni

majer
majer
7 lat temu

Ostatnio w parku była jakaś schadzka ,że jeden do szpitala pojechał…

Zorientowany.
Zorientowany.
7 lat temu

Czy wyście powariowali?!!! Komu WY te pierdoły wciskacie!! Jaka debata w Pajęcznie. Emeryt komuch, emeryt donosiciel. Co to q _ _ _ a jest??!! To jest Policja!!?? To jakieś podróbki?!!!! Proszę powiedzieć TYM Pajęczaninom, ilu Policjantów z Pajęczna jest skazanych, ilu wyleciało za przestępstwa, a ilu JESZCZE WYLECI!!!

krytyczny
krytyczny
7 lat temu

W Pajęcznie nie ma policji. W Pajęcznie są najemnicy na usługach przetwórniarzy! Potrafią uganiać się za g*wniarzami, ale szerokim łukiem omijają szczających pod blokami meneli, pijanych od rana, dożynających się w nocy pod zagłobą. Ewentualnie, najemnicy ci potrafią podreperować stan finansów komendy, zdzierając z najbiedniejszych oczywiście metodą „na suszarkę w krzakach”. Biada temu, kto nie ma znajomego najemnika w tzw. „komendzie”.

tomi
tomi
7 lat temu

cyt. „Ewentualnie, najemnicy ci potrafią podreperować stan finansów komendy, zdzierając z najbiedniejszych oczywiście metodą „na suszarkę w krzakach.”
Przed ośmieszaniem się publicznie zasięgnij wiedzy w necie dokąd trafiają pieniądze z mandatów 🙂

„najemnicy na usługach przetwórniarzy” „szerokim łukiem omijają szczających pod blokami meneli, pijanych od rana, dożynających się w nocy pod Zagłobą”
moje pytanie brzmi: to ci przetwórniarze siedzą pod Zagłobą (skoro ich się boją)?

realista
realista
odpowiedział na komentarz  tomi
7 lat temu

tomi, jesteś oderwany od rzeczywistości czy stoisz w szeregach naszej pajęczańskiej milicji ? Kasa z mandatów idzie do SP, który utrzymuje niebieskich.

Tomi
Tomi
odpowiedział na komentarz  realista
7 lat temu

SP utrzymuje tak samo Straż, Wojsko, Służbę zdrowia itp itd. Sądzisz, że lepiąc więcej mandatów dostana więcej kasy?? buehehehe Przestrzegaj przepisów RD to nie będziesz pracował na „premie” dla milicjantów 🙂 a pretensje do rządzących, że takie przepisy wymyślają!!

2szybki
2szybki
7 lat temu

jak dla mnie powinni tych policjantów z Pajęczna dać na rok do prewencji do Łodzi tam by się nauczyli życia. A ci co ich bronią to rodzina albo sami oni a i bym zapomniał dodać JP na 75% bo w 25% czasem się przydają